Nicole Kidman temsil eden avukat ile görüşmedi Katie Holmes -dan boşanmasında Tom Cruise , aktrisin kocayı terk etmeye hazır olduğunu iddia eden yanlış bir tabloid raporuna rağmen Keith Urban . Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin temsilcisi bize bunun uydurma olduğunu söylüyor.

Göre Kadınlar Günü , aktris kısa süre önce Holmes'un 2012'de kızı Suri'nin tam velayetini almasına yardım eden yüksek profilli avukat Jonathan Wolfe ile bir araya geldi. Sözde 'kaynak' dergiye Kidman'ın resmi olarak Wolfe'den boşanma belgeleri istemediğini, ancak evliliğini bitirmeye karar vermesi durumunda “nerede durduğunu bilmek” için ona danıştı.Lady Gaga als Baby

Prizin şüpheli kaynağı, 'Nicole, Katie'nin boşanma ve velayet savaşının nasıl ele alındığından son derece etkilendi ve Jonathan'ı gerçekten sevdi. Ne kadar kötü olursa olsun kazanmasına yardım edebileceğinden emin. ' Sözde içeriden biri, çiftin arkadaşlarının sorunlarını 'çözebileceklerini umduklarını', ancak ufukta bir ayrılık olabileceğini söylüyor.

Güvenilmez tabloid, isimsiz bir içeriden gizleniyor, ancak Kidman'ın sözcüsü Dedikoducu Polis kayda göre hikayede hiçbir gerçek yok. Çiftin evliliğinin güçlü olduğu söylendi. Ayrıca, yayın Kidman ve Urban’ın evlilikle ilgili olduğu iddia edilen sorunların neleri içerdiğinden bahsetmeyi asla rahatsız etmiyor. Basitçe 'sürekli kavga ettikleri' ifade ediliyor, ancak görünüşte hayali kaynak daha fazla ayrıntı sunmuyor.

Daha geçen ay İnsanlar detaylandıran bir makale yayınladı Kidman ve Urban’ın 'sağlıklı ve uzun süreli ilişkinin sırları.' Hikaye, 12 yaşındaki eşlerin güçlü bir bağı sürdürmekten bahsettiği bir avuç son röportaja dayanıyordu. Örneğin, sadece üç hafta önce Urban bir SXSW paneli sırasında karısı ve çocukları hakkında fışkırtıyordu.

Tom Selleck rein und raus

Ne yazık ki, Dedikoducu Polis sık sık mutlu çift hakkında yanlış hikayeler yayınlamak zorunda kalır. Kısa bir süre önce bir tabloid'e seslendik. Kidman ve Urban boşanıyorlardı evliliklerini kurtarmak için başarısız bir “danışmanlık geri çekilme” nin ardından. Muhtemelen Kadınlar Günü Kidman ve Holmes eski bir kocayı paylaştığı için benzer şekilde gerçek olmayan bu hikayeyi uydurdu, ancak ikisi kesinlikle bir boşanma avukatını paylaşmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.