Nicole Kidman ve Keith Urban yanlış bir tabloid haberine rağmen uzun bir “güven sorunları” ve “kıskanç öfke” döneminin ardından evliliklerini kurtarmadı. Çift ilk etapta asla zor bir dönemden geçmedi. Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi düzeltebilir.

Göre Yaşam tarzı , 13 yıllık eşler 'şu anda harika bir yerde' ama yakın zamana kadar durum böyle değildi. Sözde bir kaynak dergiye, 'Engelleri aşmayı ve evliliklerini yürütmeyi başardılar' dedi. Hatta yeminlerini yenilemekten bile bahsediyorlar.İddia edilen kişi, Kidman ve Urban’ın evliliğinin, HBO’nun 'Big Little Lies' filminin ilk sezonunun çekimleri sırasında 'en kötü durumda' olduğunu iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Nicole California'da bir yerdeydi ve Keith turneye çıkıyordu' diyor. “Bazı açılardan ayrı hayatlar sürüyorlardı. Kıskançlık öfkelerine yol açan güven sorunları yaşamaya başladılar. '

Kaynak, her iki eşin de aldatmadığını söyleyerek devam ediyor, 'ancak akılları diğerinin ne yapmakta olduğu konusunda endişelenerek dönüyordu.' Kidman ve Urban'ın evliliklerini sözde nasıl kurtardığına gelince, sözde 'içeriden' danışmanlığa döndüklerini ve 'sorunlarını nasıl açıp çözeceklerini öğrendiklerini' iddia ediyor.

Bunların hiçbiri doğru değil. İşte gerçekte olan şey. Yaşam tarzı bir süredir Kidman ve Urban'ın bir bölünmeye doğru gittiğini iddia ediyor, ki bu asla böyle olmadı. Aslında daha geçen hafta, ikisi 13. evlilik yıldönümleri şerefine birbirlerine sevgi dolu Instagram mesajları yayınladılar. Güvenilmez çıkış noktası şimdi, iddia edilen evlilik sorunlarının üstesinden gelmeyi bir şekilde başardıklarını iddia ederek izlerini örtmeye çalışıyor.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis yanlış bakımdan dergiyi bozdu Kidman, Urban'ı 'takip ediyordu' çünkü ona yalnız kalacağına güvenmiyordu. Geçen yıl tabloid gazetesini yanlış haber yapmak için çağırdık. Urban, bir dizi tartışmanın ardından Kidman'ı 'terk etti' 'kıskançlık' ve 'kontrol' sorunlarını içeren.

Bundan önce, Dedikoducu Polis yayının hikayesini düşürdü Kidman ve Urban 'şimdiye kadarki en büyük kavgasını' yapıyor çünkü aktris Avustralya'ya geri dönmek isterken, taşra yıldızı Nashville'de kalmakta ısrar etti. Bu anlatıların hiçbiri doğru değildi ve eşlerin güçlü olduğu açıkça görülüyordu. Hikayenin yanlış olduğunu kabul etmek yerine, Yaşam tarzı çiftin evliliklerini “kurtardığına” dair sahte bir öncül uydurarak geri adım atıyor. Hiçbir zaman kurtarmaya ihtiyaç duyulmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.