Nicole Kidman dört çocuğun gururlu annesi, peki aktris yavrularını büyütmek mi istiyor? Bir tabloid, Kidman ve kocasının, Keith Urban , bir erkek çocuk evlat edinmeyi umuyoruz. Dedikoducu Polis raporu araştırır.Nicole Kidman ve Keith Urban’ın Bebek Sevinci

Göre Yeni fikir Nicole Kidman ve Keith Urban'ın bir bebek sırrı var. Gazeteci, en küçük kızı Faith 10 yaşında olduğu için aktrisin daha fazla çocuk sahibi olmaktan vazgeçmediğini iddia ediyor. Yayın, Kidman ve Urban'ın evlat edinme sürecini başlatmak için 'ilham aldıklarını' ve 'mükemmel' erkek bebek için ajanslarla birlikte çalıştıklarını iddia ediyor. Ne sebep oldu Aquaman aktrisin hevesi? Dergi Kidman’ın son rolünün Geri Alma aktrisin yeniden anne olmasına neden olan şey, aktrisin geçtiğimiz günlerde sette bir bebeğe sarıldığı bir fotoğrafını paylaştığını fark etti.Nicole, döküm sırasında eriyen o bebeğe bir kez baktı. Bir kaynak tabloid'e, işitme mesafesindeki herkese bir erkek çocuğu seveceğini ve tanıştıklarından beri bir erkek çocuk sahibi olmanın kocasının rüyası olduğunu söyledi ”dedi. İçeriden bilgi, eski kocası Tom Cruise ile iki evlatlık çocuğu olan aktrisin bir süredir erkek çocuk sahibi olmaktan bahsettiğini ve bebeğe kendisinin ve Urban’ın rahmetli babalarının adını vermek istediğini ortaya koyuyor. Muhbir, çiftin Amerika'ya döndüğünde evlat edinme sürecine başlayacaklarını iddia ediyor.

İçeriden, 'Muhtemelen yıl sonuna doğru ABD'ye döndüklerinde resmi bir evlat edinme sürecini sürdürmek istiyorlar' açıklamasını yaptı. Kaynak ekliyor: 'Amerika'da benimsemek burada olduğundan daha kolay, bu yüzden işler virüs ve siyasi manzara ile sakinleştiğinde Nashville'e geri dönmeye çalışacaklar, işleri çok daha uzun süre bırakmamayı tercih edecekler.'Hikayeye Bakışımız

Dedikoducu Polis Nicole Kidman'ın bir noktada başka bebek sahibi olmak istemiş olabileceği fikrine katılmıyor. 2019'da aktris ortaya çıktı İnsanlar bir görüşme sırasında Onunla daha erken tanışırsa Keith Urban'dan daha fazla çocuk sahibi olmayı çok isterdi.

'Aman Tanrım, 25 yaşındayken tanışsaydık, onlardan 10 tanesine sahip olabilirdik! ' size verilenlerle, bize verilenlerle ”dedi.

Bu Hikayeyi Daha Önce Duymuştuk

Çiftin şu anda başka bir çocuğu evlat edinmek istediğinden şüphemizin tek nedeni bu değil. İki yıl önce Küre benzer bir hikaye yayınladı Dedikoducu Polis araştırıldı. Gazete, baktıklarını iddia etti Suriyeli bir erkek çocuğu evlat edinmek , ancak bir sözcü raporun yanlış olduğunu açıkladı - o zamandan beri ikisinin fikrini değiştirdiğinden şüpheliyiz. Bunlara ek olarak, Yeni fikir Kidman ve Urban söz konusu olduğunda en güvenilir kaynak değildir.İki ay önce dergi, Nicole Kidman'ın Alexander Skarsgard ile yeniden bir araya gelmek Keith Urban'ı kızdırdı . Bir ay sonra, yayın Kidman ve Urban'ın şarkıcının LeAnn Rimes ile işbirliği yapması için kavga etti . Her iki rapor da doğru değildi Dedikoducu Polis açıkladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Rapor: 'Maskeli Şarkıcı' Yapımcılar Jenny McCarthy’nin Anti-Vax Görüşlerinden Endişeli

Dolly Parton 75. Doğum Günü İçin Playboy'da Poz Veriyor mu?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Rapor: Carrie Underwood, Mike Fisher’ın Evliliği 'Boğan' Çocukları Nedeniyle Sorun Yaşıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.