Bir tabloid iddiaları Nicole Kidman ve Keith Urban tatilleri evlilik danışmanlığı almak için bir fırsat olarak kullanıyorlar. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre Yeni fikir , eşler Noel'i kutlamak için Avustralya'nın Sidney kentine seyahatleri sırasında çiftin terapisine katılacaklar. Dergi, tamamen spekülatif ve temelsiz olan parçasında tek bir 'kaynaktan' alıntı bile yapmıyor. Bunun yerine, çıkış sadece Kidman ve Urban'ın 'bu zamanı evliliklerine odaklanmak için kullanabileceğini' öne sürüyor.Spekülasyonun arkasındaki nedene gelince, tabloid, eşlerin 'rehabilitasyon ve terapinin, Urban'ın 2007'de yeniden ayıklanmasına nasıl yardımcı olduğu konusunda çok açık olduklarını' söylüyor. Burada bir bağlantı göremiyoruz. Dergi, oradan, çiftin Sidney'e yaptığı tatil gezisinin, ilişkilerini kurtarmaya yardımcı olmak için 'Avustralya'ya kalıcı bir yer değiştirmeyi düşünmelerini de isteyebileceğini' söylüyor. Ancak, çiftin evliliğinin kurtarmaya ihtiyacı yok ve dünyanın her yerinde ev sahibi olmaktan son derece mutlular.

Derginin raporu hiçbir şeye dayanmamaktadır. Pazar günü, Kidman ve Urban gülümseyerek ve el ele tutuşarak fotoğraflandı Onu Sydney'deki havaalanından alırken. Eşler, iki kızları ve ailelerinin diğer üyeleriyle birlikte Avustralya'da Noel'i kutlayacaklar. Yolculuk sırasında evlilik danışmanlığına sıkılmıyorlar ve bunu yapmak için hiçbir nedenleri yok. Çifte yakın bir kaynak, tabloid raporunun saçma olduğunu söylüyor.

Ne yazık ki, Yeni fikir bir süredir mutlu çifti ayırmaya çalışıyor. Nisan 2018'de, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Kidman ve Urban '413 milyon dolar boşanıyordu' Vermont'ta başarısız bir 'danışmanlık inzivası' nın ardından. Geri çekilmiş herhangi bir evliliğe asla katılmadılar ve zamanın da kanıtladığı gibi, hala çok birlikteler.

Kasım 2018'de dergi vites değiştirdi ve şöyle dedi: Kidman ve Urban bir erkek bebek doğuruyordu ya evlat edinme ya da taşıyıcı annelik yoluyla. Bu hiç olmadı. Birkaç hafta sonra, dergi bu hikayeyi görmezden geldi ve hakkında yeni bir tane buldu. Kidman, Urban'ı nüksetme döneminden sonra rehabilitasyona gönderiyor . Bu da tam bir kurguydu.

Joel und Victoria Osteen Hochzeitsfotos

Bir aydan daha kısa bir süre önce, çıkış şarkıcı hakkında bir hikaye uydurdu. Pink Kidman ve Urban’ın evliliğini kurtarıyor . Eğer durum buysa, neden bu Noel çift terapisine gidiyorlar? Cevap, öyle olmadıklarıdır. Prizin çift hakkındaki haberleri her yerde. Magazin gazetesinin ilişkileri hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.