Nicole Kidman ve Keith Urban magazin dergilerinde sürekli boşanma söylentilerine konu olmuştur. En çok tekrarlanan temalardan biri, her ikisinin de diğerinin bir başrol oyuncusu ya da bir müzisyen arkadaşıyla fazla yakınlaştığı varsayılanını kıskanıyor olmasıdır. Dedikoducu Polis sadece bu yıl beş tane de dahil olmak üzere bunun gibi birçok makaleyi çürüttü.

Mart ayında, Kadınlar Günü yanlış olarak bildirdi Kidman, Urban'ın Julia Michaels'la 'rahatlaması' konusunda üzgündü , Urban’ın açılış perdesi olarak görev yapan şarkıcı / söz yazarı Grafiti ve Dünya Turu Avustralyada. Sözde 'içeriden' birisine göre Kidman, 'davranışlarını korkutucu ve son derece uygunsuz bulma hakkına sahipti, özellikle Keith bu kadar pişmanlık duymaz ve sınırda kendini beğenmiş gibi.' Sahte haberciye göre Kidman, iki ülke şarkıcısı arasındaki sözde flörtleşmeye 'öfkelendi'. Ama değildi ve flört yoktu. Tüm hikaye sahte olduğu için Dedikoducu Polis Hikayeyi 'saçma' olarak reddeden Kidman temsilcisi ile görüştükten sonra söylendi.nicolas käfig und alice kim

Bir ay sonra, Yeni fikir bildirildi Urban, Kidman'ın Hugh Grant'e çok yaklaşmasından endişeliydi , HBO’daki başrolü Geri Alma . Urban'ın karısının rol arkadaşlarından birini kıskandığına dair bu aptalca fikir, bu sahte haberlerin devam eden bir motifi. Dedikoducu Polis Burada yaptığımız gibi, fikri çürütmek için genellikle yıldızın Instagram sayfasında yapılan basit aramalara işaret ediyor. Ayrıca Urban’ın sözcüsünden de bunu saçmalık olarak alay ettiğini duyduk.

Haziran ayında bir diğeriydi Urban'ı kıskandıran Kidman'ın yardımcı yıldızları Edgar Ramirez . Burada bir model görüyor musunuz? Kadınlar Günü bir kez daha, ülke yıldızının karısına kızdığını çünkü 'Edgar'ın yaptığı komik veya tatlı bir şeyden bahsedeceğini' ve 'açıkça Keith'in içinde bir ateş yaktığını' bildirdi. Hikaye tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu, ama bu mecazla işimizin bitmeyeceğini bildiğimiz için.

Yeterince, Eylül ayında, Kadınlar Günü geri dönmüştü, iddia ediyordu Kidman, Taylor Swift'in Urban'dan 'uzak durmasını' istedi Swift'in olumlu yanıt verdiği “Lover” adlı şarkısını konserde çektiği bir Instagram videosunu yayınladıktan sonra. İki müzisyen birbirini iltifat ederek ileri geri gitmek yerine, tabloid, Kidman'ı kıskandıran Instagram sohbetiyle ilgili bir ipucu verdi. Swift'in uzun süredir erkek arkadaşı Joe Alwyn için yazdığı bir şarkıyı söylerken Urban'ı kıskanmadı. Elbette, çıkış, anlatıya uymadığı için bu bölümü görmezden geldi.

Savanne Guthrie Blätter heute zeigen

Ekim ayında bir kez daha Kadınlar Günü Şarkıcının karısının rol arkadaşlarından birini kıskandığına dair başka bir düzmece hikaye yayınladı. Bu sefer yayın iddia etti Urban, Kidman'ın Alexander Skarsgard ile çalışmasına 'öfkeliydi' filmde The Northman HBO’nun hit filminde birlikte başrol oynadıktan sonra Big Little Lies . Dedikoducu Polis Kidman'ın temsilcisiyle görüştükten sonra senaryoyu bozdu, bize bunun doğru olmadığına dair teminat verdi. Hiçbirinin olmadığı yerde kıskançlığı icat eden tabloidlerin son örneğiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.