Nicole Kidman ve Keith Urban yanlış bir habere rağmen taşralı şarkıcı karısının son kırmızı halı olaylarından birkaçını kaçırdığı için bölünmeye gitmiyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Duruma baktık ve her şeyin saçma olduğunu öğrendik.

vier nicht-blonde Leadsänger

Son sayısında bir makale Kadınlar Günü Urban'ın Kidman'ın yeni filmini desteklemek için göründüğü bir dizi olayı kasıtlı olarak atladığını iddia ediyor, Saka kuşu, çünkü onun yerine grup arkadaşlarıyla takılmak istiyordu. Çıkış, taşralı şarkıcı turnede olmasına rağmen, gece izinli olsa bile karısının olaylarından hala kaçındığını iddia ediyor.Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir dergi dergiye şöyle diyor: 'Nicole, Keith ile yaşadığı son olaylardan herhangi birine katılmadığı için kızgın. GQ Yılın Erkekler Ödülleri ve Toronto Film Festivali, onun çatışmayan şovlar arasında çaba gösterebileceği konusunda ısrar etmesine rağmen. ' Anonim içeriden ekliyor: 'Gece gündüz onu telefonla ve mesajlarla bombardımana tutuyor, hemen yanıt vermeyince kontrolden uçup gidiyor ... Bu da Keith'in giderek boğulduğunu hissetmesine neden oluyor.'

Gerçekte, Big Little Lies Star, söz konusu olaylardan birinde Urban'ın üzerinden fışkırdı. GQ 3 Eylül'de Londra'da düzenlenen ödüller ile röportaj Bu gece eğlence , Kidman Urban'ı aradı onun 'yılın adamı'. Oyuncu, “O kadar olağanüstü bir adam ve tüm ailemizi bir arada tutuyor ve harika bir baba ve harika bir koca olmayı başarıyor. O benim adamım. '

sind Blake und Gwen schwanger

Urban'ın karısının son olaylarından bazılarını kaçırmasının nedeni, turda olması. Haberini desteklemek için, tabloid'in makalesi Kidman'ın tanıtımını yapan fotoğrafları gösteriyor Saka Kuşu 3, 7 ve 8 Eylül'de Urban, 6 ve 7 Eylül'de, Londra'dan neredeyse 11 saatlik ve Toronto'dan neredeyse beş saatlik bir uçuş olan Las Vegas'ta performans sergiledi. en az. Urban'ın iş taahhüdü olmadığında, kırmızı halılarda neredeyse her zaman karısının yanındadır.

Yine de Dedikoducu Polis Kidman’ın sözcüsü ile görüştük ve bize kayıtta haber kaynağının makalesinde 'gerçek olmadığını' söyledi. Urban, karısının kırmızı halısını grubuyla takılmak için atlamadı, ikisi de evlilik sorunları yaşamadı. Tabii ki, bu pek ilk değil Kadınlar Günü mutlu eşler hakkında çılgınca yanlış oldu.

Sadece üç hafta önce, tabloid yanlış bir şekilde iddia etti Kidman, kendisine ve Urban’ın üçüncü bebeğine hamile olduğunu açıkladı Instagram gönderisinde. Bu son makale (var olmayan) bebekten bahsetmiyor. Ve ikisinin çocuk sahibi olmaktan haftalar içinde nasıl bölünmeye gittiğini açıklayamıyor.

Nisan 2018'de, tabloid bir kapak haberi yayınladı. Kidman ve Urban’ın evliliği 'bitmişti'. Sahte makale, ikilinin 'önümüzdeki haftalarda bölünmelerini resmi olarak duyurmaya hazırlandıkları' konusunda ısrar etti. 70 haftadan fazla bir süre sonra, çift hala mutlu bir şekilde evlidir. Urban’ın birkaç kırmızı halı etkinliğindeki yokluğu başka türlü bir gösterge değil.

melissa ann mccarthy Gewichtsverlust

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.