Nicole Kidman ve Keith Urban yakın tarihli bir yardım etkinliğinde 'büyük bir hesaplaşma' yaşamadı. Bir magazin gazetesinin, ikisinin evlilik meseleleri yüzünden bir çatışmaya girdiğini iddia etmesine rağmen, evlilikleri her zamanki kadar sağlam. Dedikoducu Polis hikayeyi gülünç bulmuş.

Kidman ve Urban, kısa süre önce Küresel Okyanus için Monte-Carlo Galasına katıldı. KB ikisinin etkinlikte 'donuk' göründüğünü, birlikte fotoğraf çektirmeyi reddettiğini ve reklamcılarının müşterilerinin 'ayrı fotoğraflanmasını' istediklerine kulak misafiri olduğunu iddia ediyor. Dergi daha sonra olay başladıktan sonra buzlanmanın devam ettiğini ve Big Little Lies yıldız olayı gözyaşları içinde bıraktı.İsimsiz bir 'casus' çıkışa şunları söylüyor: 'Nic tam bir durumdaydı - bir yabancı gibi davrandığı ve her zaman en büyük şampiyonu olmasına ve her zaman en büyük şampiyonu olmasına rağmen son projelerine ilgi göstermediği için Keith'e saldırıyor gibiydi. kariyer.' Bu sözde 'büyük bir hesaplaşmaya' dönüştü ve Kidman'ın 'gözyaşları içinde masasından' kaçmasıyla sonuçlandı. Ek olarak isimsiz 'içerden' kişiler dergiye, eşlerin Monte Carlo'ya seyahatleri sırasında ayrı otel odalarında bile kaldıklarını söylüyor. İddiacı, 'Nic, azarlanmış bir köpek yavrusu gibi görünen Keith ile hiçbir şey yapmak istemedi,' diye ekliyor.

Hikayenin temeli saçmadır. Çıkışın çiftin 'soğuk' ilişkisini tasvir etmek için kullandığı fotoğraf, sadece Kidman ve Urban yürüyüşünün, fotoğraflanırken Jane Seymour ve Andy Garcia'nın yanından geçtiği bir görüntüdür. Urban’ın hoşnutsuz görünümü büyük olasılıkla tuhaf bir zamanda fotoğraflanmasının şaşkınlığından kaynaklanıyor. Fotoğrafın kırpılmamış hali aşağıdadır.

Siyah elbiseli Nicole Kidman ve siyah takım elbiseli Keith Urban Jane Seymour ve Andy Garcia

(Getty Images)

Urban'ın karısının 'son projelerini' desteklemeyi reddettiği fikri de saçmadır. Kidman, yardım etkinliğindeki törenin ustalarından biriydi ve Urban onun randevusu olarak katıldı. Magazin gazetesinin ayrı ayrı fotoğraflanmasını isteyen ikisi hakkındaki sözleri de doğru değil. Urban, büyük olasılıkla organizasyona bağlı olmadığı için, etkinlikte herhangi bir fotoğraf çekmedi. Görünüşe göre taşra yıldızı fotoğraf çekimlerinden bir adım geri çekildi ve karısının tanıtımını yaptığı hayır kurumunun dikkatini çekmesine izin verdi.

Tabloid ayrıca Urban'ın yüzünde sert bir ifade bulunan ayrı bir fotoğrafını da içeriyor, ancak bunun Temmuz ayında bir Armani defilesinde müzisyenin bir fotoğrafı olduğunu belirtmiyor. Bir satış noktası, yanlış etiketlenmiş fotoğraflar ve tamamen anonim izleyiciler gibi numaralara güvenmek zorunda kaldığında, genellikle en güvenilir olanı değildir. Bu durumda, KB açıkça tek, kötü zamanlanmış bir fotoğraftan drama yaratmaya çalışıyor. Etkinlikte yoğun bir medya varlığına rağmen sözde 'hesaplaşmanın' başka bir kanıtı yok. Eşlere yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis Galada hiç kavga etmediler.

Gibi Dedikoducu Polis Kidman ve Urban'ın 13 yıllık evliliğin ardından hala birbirlerine çok aşık olduklarını belirtti. Daha geçen hafta çift ​​bir yorum yaptı Elton John’un “Your Song” adlı şarkısının İtalya’daki bir arkadaşlarının düğününde ve ikisi birlikte şarkı söylemekten olabildiğince mutlu görünüyordu. Kidman ayrıca Urban’ın kariyerine verdiği destek , bir oyuncu olarak özgüvenini artırdığı ve izlediği için onu övdü Big Little Lies .

Çiftin uzun süredir devam eden ilişkisi, bariz bir şekilde gerçek dışı dedikodulardan aldığı adil paydan sağ çıktı. Eylül ayında baskın yaptık Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Kidman, Urban’ın kırmızı halı etkinliklerinde desteğinin olmamasından bıkmıştı . Temmuzda, Dedikoducu Polis debunked a Star hakkında hikaye Kidman ve Urban, yoğun kariyerleri nedeniyle ayrılıyor . Magazin gazeteleri her zamanki gibi aynı sahte hikayeleri tekrarlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.