Nicole Kidman ve Keith Urban sahte bir tabloid habere rağmen, aktrisin yeni filminin setinde 'kıskançlık patlaması' kavgasına girmedi. Bütün hikaye uydurma. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Kidman ve Urban’ın evliliği 'kargaşa içinde', en azından bu haftaki sayıya göre Yeni fikir. Magazin gazetesi, Urban'ın karısına yaklaşan film setini ziyaret ettiği için yıldız çiftin mutsuz göründüğünü iddia ediyor. Balo. Dergi, 'Keith ve Nicole her zaman güler yüzlü bir kamuoyu önünde yer alırlar, ama işler kötüye gidiyor mu?' Diye yazıyor.Sözde 'kaynaklar' tabloid'e Kidman'ın kendisiyle rezil öpücüğünün ardından çiftin 'bazı zorlu dönemlerden geçtiğini' söylüyor. Big Little Lies Alexander Skarsgard, 2017 Emmy yarışmasında başrolü paylaştı. Şüpheli habercisi, 'Keith, Nicole ile setteki diğer erkeklere güvenmekte gerçekten zorlanıyor,' diyor ve ekliyor: Urban, 'bunun sadece oyunculuk olduğunu biliyor olsa da ... Nicole ve Alex'in ne kadar yakın olduklarını görmekten hâlâ yaralı.'

Jamie Foxx hat ein Baby

Bu iddialar tamamen yanlıştır. Süre Yeni fikir Görünüşe göre bilgilerinin kimden veya nereden geldiğini belirleyemiyorsa, Dedikoducu Polis Hikayede 'hiçbir gerçek' olmadığını bizim için onaylayan Kidman'ın sözcüsünü kontrol etti. Tabloid, Urban ve Kidman'ın birkaç bulanık, rastgele fotoğrafını bir araya getiriyor ve ikisinin “gergin” görünmesinde ısrar ediyor, ancak bu fotoğraflar daha büyük bir grup resimden özenle seçilmiş, çok daha olumlu. Aynı gün gösteride setten sızdırılan diğer resimler Urban ve Kidman birlikte dolaşırken gülümsüyor.

Süre Kidman’ın Skarsgard ile dudaklarındaki öpücüğü 2017'de manşetlere çıktı, şu an bu noktada neredeyse üç yaşında. Kidman, konuyu Graham Norton Gösterisi 2017'de, rol arkadaşının Emmy galibiyetinin sadece bir 'tebrik öpücüğü' olduğuna işaret etti. Ben de kocamı öptüm, diye ekledi. Diğer siteler şunu kaydetti: Urban, o an için pek rahatsız görünmüyordu. Her zamanki gibi, bu sadece orada olmayan bir dramayı canlandırmaya çalışan bir tabloid vakası.

Belki Kidman ve Urban her zaman çok mutlu ve işlevsel göründüğü içindir, ancak Yeni fikir altında saklanan bir kargaşa bulmaya çaresiz görünüyor. Geçen yılda, Dedikoducu Polis çifti hakkındaki sayısız sahte söylentiyi sadece o tabloidden çürüttü. Geçen Nisan, Urban'ın karısının uyardığı iddia edildi. Geri alınıyor Kostar Hugh Grant ondan uzak durmak için. O Kasım, pop şarkıcısı Pink, Kidman ve Urban’ın evliliğini 'kurtardı'. Son zamanlarda, çiftin sahip olduğu söylendi evlilik anlaşmazlığı nedeniyle bu yılki Oscar törenini atladı. Dedikoducu Polis bu hikayelerin hiçbirinin herhangi bir gerçeğe sahip olmadığını gördüler.

Joel Osteen und seine Familie

Kaynaklar

  • Suri, Sameer. 'Nicole Kidman’ın sadık kocası Keith Urban, Ryan Murphy’nin yeni Netflix müzikali The Prom setinde onu ziyaret ediyor.' Daily Mail, 25 Şubat 2020.

  • Pasquini, Maria. 'Nicole Kidman, Büyük Küçük Yalanlar Kocası Alexander Skarsgard ile Emmy Öpücüğünü Açıklayarak Soğukkanlılığını Kaybetti.' People, 16 Ekim 2017.

  • Acuna, Kirsten. 'Bu tek fotoğraf, Nicole Kidman’ın kocasıyla ilişkisinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.' Insider, 18 Eylül 2017.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Keith Urban, Nicole Kidman'ın Hugh Grant'e Çok Yakın Büyüdüğünden Endişeli mi?' Dedikoducu Polis, 9 Nisan 2019.

  • Scott, Hugh. 'Nicole Kidman ve Keith Urban’ın Evliliği Pink Tarafından Kurtarıldı mı? ”Gossip Cop, 27 Kasım 2019.

    Victoria David Beckham lässt sich scheiden
  • Shuster, Andrew. 'Nicole Kidman, Keith Urban, Evlilikleri Belada Olduğu İçin Oscar'ı Atladı mı?' Dedikoducu Polis, 18 Şubat 2020.

  • Christy Osler, Nicole Kidman'ın Sözcüsü. 2 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.