İddia eden bir tabloid raporu Nicole Kidman ve Keith Urban mutlu bir evlilik numarası yapmak tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis sadece sahte hikayeyi çürütebilir. Gerçeğin olmadığını öğrendik.

Yaklaşık 13 yıllık eşler sık ​​sık aşklarını sosyal medyada ve ödül şovlarında sergiliyorlar, ancak TAMAM MI! , sadece birlikte mutlu gibi davranıyorlar. Sözde kıskançlık sorunları ve Kidman'ın daha fazla çocuk arzusu konusunda anlaşmazlığa düştüğü iddia edilen içeriden biri, 'Hiç anlaşamıyorlar ve hatta ayrı yatak odalarında uyuyorlar ve birlikte çok az vakit geçiriyorlar,' diyor. .Şüpheli kaynak, 'Kameralara çok aşıkmış gibi davranma ihtiyacı duyuyorlar ve her şey yolundaymış gibi davranıyorlar' diye ekliyor şüpheli kaynak. 'Görünüşleri, evliliklerindeki sorunları çözmekten daha önemli gibi görünüyor.' Sözde ihbarcı, Kidman'ın daha fazla çocuk için Urban'ı 'dırdır ettiğini', ancak 'ellerinin iki çocukla dolu olduğunu' ve 'başka bir bebeği ve onların yoğun kariyerlerini dengelemek için çok telaşlı olacağını' söylüyor.

Eşler arasında olduğu varsayılan bir diğer sorun ise Urban’ın bu yılın başlarında turneye çıkan 25 yaşındaki şarkıcı Julia Michaels ile sözde “flört” ü. Görünüşte sahte içeriden biri, 'Keith çekici bir adam - ve kadınlar her zaman kendilerini ona atıyorlar' diyor. Nicole'ün kendini tehdit altında hissetmeye hakkı var ama suçlamaları onu çıldırtıyor.

Şüpheli kaynağa göre Urban'ın kendi kıskançlık nöbetleri de var, karısı Tom Cruise'la evliliği sırasında korunduğunu hissettiği yakın tarihli bir röportajda açıldığında ülke yıldızının üzgün olduğunu iddia ediyor. 'Nicole, Keith’in kıskançlığını tamamen yanlış buluyor, ancak gitmesine izin vermiyor ve sürekli kavga onları bir kırılma noktasında yaşıyor,' diye sözde 'içeriden' ekliyor. Oradan, sözde ihbarcı, eşlerin para ve iki kızının velayeti için savaşmaya hazırlandığını düşünüyor.

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil. Başlangıç ​​olarak Kidman, çocuk sahibi olmayı bitirdiğini birçok röportajda zaten belirtmişti. Ocak ayında oyuncu söyledi İnsanlar dergisi o ve kocası daha genç yaşta tanışmış olsalardı daha çok çocuğu olacaktı, ancak bu noktada iki çocukla mutlular. 'Entertainment Tonight' ile ayrı bir röportajda Kidman başını salladı ve ailesini genişletmeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda 'hayır' dedi. Sanırım artık o noktayı geçtim. Ama sahip olduğum şeyden çok memnunum ”dedi aktris.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis çoktan aradı Avustralya Kadınlar Günü yalan iddia ettiği için geçen ay Urban, turnede Michaels'la 'rahatlıyordu' . O zamanlar belirttiğimiz gibi, genç şarkıcı Urban'a sadece Kidman ve iki kızının katıldığı turnesinin Avustralya ayağında eşlik etti.

Geçtiğimiz Aralık, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş yayını, Star yanlış bildirmek için Urban, Kidman’ın röportajından dolayı üzgündü Cruise ile evliliğini tartıştığı. Dergi, röportajın aktrisin eski evliliğinden 'bahsetmeye isteksiz' olduğunu söylediği 'çünkü şu anda büyük aşkım olan adamla evli olduğum ve neredeyse saygısızlık hissettiğim' kısmını rahatlıkla dışarıda bıraktı.

Magazin dergisinin yeni raporu zaten çürüttüğümüz eski iddialara dayanıyor olsa da, Dedikoducu Polis Yine de Urban'ın bir temsilcisiyle görüştük ve kayıtta bize bu son makalenin benzer şekilde yanlış olduğunu söyleyen kişi. Ülke yıldızının sözcüsü ekliyor: 'Bu şeyleri kimden ve nereden aldıklarını anlamıyorum.' TAMAM MI! okuyucularının Kidman ve Urban'ın birbirlerine gösterdikleri sevginin gerçek olmadığına, ancak bu fikrin temelsiz ve gerçek olmadığına inanmasını istiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.