Nicole Kidman ve Keith Urban yanlış bir tabloid haberine rağmen bir “mucize bebek” beklemiyorlar. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. 51 yaşındaki aktrisin hamile olmadığı söylendi.

Göre Star Ancak Kidman, 2019 Altın Küre'de “bir bebek yumruğunun başlangıcı” nı yapıyordu. Sözde bir kaynak dergiye, tören sırasında Urban'ın onu gözünün önünden ayırmayacağını ve sürekli bir içki isteyip istemediğini sorduğunu, ancak serbestçe akan Moet'i kastetmediğini söyledi. Nicole bütün gece su yudumladı ve çok az yedi. 'Prizin sözde 'içeriden' şüphelileri Kidman, bir çocuğu düşünmek için IVF'ye başvurdu ve 'Ailesini büyütmenin bir yolu olarak başka bir seçeneği denemek Nicole gibi olurdu. Onun yaşında IVF, doğal olarak denemenin aksine mantıklı olacaktır. ' Tabii ki, tabloid’in habercisi oyuncuya gerçekten yakın olsaydı, hamile kalmak için kullandığı yöntem hakkında tahminlerde bulunmak zorunda kalmazdı.

Oradan 'kaynak', eşlerin Nashville'den Avustralya'ya bebeklerini büyütmek ve böylece ailelerine daha yakın olmak için taşınacaklarını söylüyor. Şüpheli içeriden, 'Yolda başka bir küçük çocuk varsa, büyükannelerden alabilecekleri tüm yardıma ihtiyaçları olacak' diye ekliyor. Habercinin 'eğer' kelimesini kullanması başka bir kırmızı bayraktır.

Gazetenin kaynağı sadece anonim ve izlenemez değil, aynı zamanda Kidman’ın sözde hamileliği hakkında çok az ayrıntı biliyor. Dedikoducu Polis ancak, kayıtta bize başka bir çocuk beklemediğini söyleyen aktrisin sözcüsünü kontrol etti. Prizin 'içeriden' inandığına rağmen, Kidman adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, hamile olmadığı konusunda bize güvence veriyor.

Kocasıyla iki genç kızı paylaşan aktris, geçen hafta çocuk sahibi olmayı bu noktada bitirdiğini söyledi. Kidman söyledi İnsanlar dergi , 'Vay canına, 25 yaşındayken tanışsaydık 10 tanesine sahip olabilirdik acaba!' Diyoruz ama Keith, 'İsteyen zihni durdurun' diyor. Size verilen şeye tamamen aşık ve doymuş olun. '

Kidman, 'Entertainment Tonight' ile yaptığı röportajda benzer bir duygu paylaştı. Kidman, ailesini genişletmeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda 'Hayır' dedi ve 'Çok isterdim ... ama sanırım şu anda bu noktayı geçtim.' Kayda değer, Star daha önce iddia edilenle aynı tabloid Kidman ve Urban boşanmıştı . Tabloid, çiftin evlilik veya aile planlarına dair net bir fikre sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.