Are Nicole Kidman ve Keith Urban 'kontrol' ve 'kıskançlık' sorunları nedeniyle boşanma? Bu, bir yıl önce bugün bir derginin iddiasıydı. Gibi Dedikoducu Polis o zaman, çiftin evliliğinin tamamen iyi olduğunu ve şimdi 12 ay sonra, ikilinin ayrılmalarıyla ilgili raporun ne kadar yanlış olduğu çok açık.

14 Mart 2018'de, Temasta Urban ve Kidman'ın boşandığını iddia eden bir kapak haberi yayınladı. Ve gazeteci, makalesinin daha inandırıcı görünmesi için sözde bir 'kaynak' ın, Kidman’in 'kontrol' ve 'kıskançlık' sorunları üzerinde çiftin 'sürekli kavga ettiğini' söylediğini aktardı. Çıkış, sorunlarını çözmek için Vermont'ta evlilik danışmanlığına gittiklerini iddia etti, ancak bu işe yaramadı ve bu yüzden Urban ve Oscar ödüllü aktris ayrılacaktı.Açık bir şekilde, yayın Kidman'ın sözde kıskandığı veya kontrol ettiği yollarla ilgili ayrıntılar sunmadı. Bunun yerine, konuları değiştirdi ve Urban'ı sürdürdü ve karısı, nerede yaşayacakları konusunda 'savaşa' gitti. Magazin gazetesinin adı bilinmeyen ve izlenemeyen kaynağı, Kidman'ın Avustralya'da 'rahat bir yaşam' için bastırırken, şarkıcının Nashville'de kalmak istediğini iddia etti.

Dergi, tüm kapak hikayesini anonim ve muhtemelen uydurma bir 'kaynağa' dayandırırken, Kidman'ın bir temsilcisi, güvence vermek için yalnızca kayda geçti Dedikoducu Polis satış noktasının hesabı bir 'uydurma' dan başka bir şey değildi. Tabii ki, 365 gün sonra hala birlikteler. İlk raporla şimdiki arasında geçen aylarda, Urban ve Kidman, boşanma iddiasını kendi sözleri ve eylemleriyle çürüttü.

Örneğin, yayının makalesinden üç ay sonra, Urban, 12. evlilik yılını Instagram'da kutladı , kendisi ve Kidman'ın geçmişe dönük bir fotoğrafıyla birlikte, “12 yıllık göksel sinerjik ruh dansı. Mutlu yıl dönümleri Babygirl !!! Seni çok seviyorum.' Ve onun adına, sadece bir ay önce Sevgililer Günü'nde, Kidman Instagram'da Urban ile bir fotoğraf yayınladı Nat King Cole şarkısının sözlerini içeren 'Nature Boy' mesajının yanı sıra, 'Öğreneceğiniz en büyük şey, karşılığında sadece sevmek ve sevilmek' diyor.

Bu sahte rapordan beri Kidman ve Urban, başarısız bir 'danışmanlık inzivası' nın ardından boşanıyor. tabloid artık daha güvenilir hale gelmedi. Örneğin, sadece bir ay sonra, aynı kaynak, tamamen hayali bir masal yayınladı. Kidman ve Urban, sözde onu 'dışarı çıkardıktan' sonra ayrıldı. . Yine, dergi tüm anlatısını tanımlanamayan bir 'kaynağa' dayandırırken Kidman'ın temsilcisi Dedikoducu Polis makale 'her zamanki gibi doğru değildi'.

ist Zendaya ein Einzelkind

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis ısrar eden bir kapak haberi yayınladığında beş ay önce aynı dergiyi basmıştı. Kidman, ona ve Urban’ın 'mucize bebeğine' hamileydi. Bu da bir yalandı. Dedikoducu Polis nasıl dayandıklarını görmek için ara sıra bir önceki yılın raporlarına bakıyor ve altı hafta önce Avustralya Açık'ta yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi Kidman ve Urban'ın ayrılmadığı çok açık olmalı. Belki de zamanıdır Temasta güvenilmez kaynaklarından ayrılmak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.