Magazin dergileri sık sık Nicole Kidman ve Keith Urban boşanıyorlar . Sadece bu yıl, eşlerin evliliğinin birkaç kez tehlikede olduğu söylendi. Bu raporlardan herhangi biri doğru muydu? Dedikoducu Polis Urban ve Kidman’ın ilişkisi hakkında araştırdığımız bazı hikayeleri bir araya getirdik. İşte bildiklerimiz.

Phil Collins und Lily Collins

Nicole Kidman, Evliliğini Kurtarmak İçin Oyunculuktan Ayrılıyor mu?

Geçen Ekim Küre Kidman iddia edildi oyunculuğu bırakmak evliliğini kurtarmak için. Açıkçası, oyuncu şov dünyasından emekli olmadı. Yine de kağıt, Geri alınıyor star taşralı şarkıcı kocasını 'ihmal etmişti' ve eşler Kidman’ın kariyerine kafa tutuyordu. Bu başka bir kırmızı bayraktı Dedikoducu Polis Urban'ın kendisi de bir sanatçı olarak çok zorlu bir kariyere sahip olduğundan. Sahte haberi çıktığında bozduk ve kimin raporunun daha doğru olduğu belliydi.Nicole ve Keith’in Oscarlardan Önce 'Dövüşü'

Bu yılın Şubat ayında, Yeni fikir Keith Urban ve Nicole Kidman'ı bildirdi Oscar'da atlandı evlilik sorunları yüzünden. Gazeteye göre, çift nerede yaşayacakları konusunda anlaşamıyordu. Dergi Kidman'ın Amerika Birleşik Devletleri'nden ayrılıp Avustralya'ya dönmek istediğini, Urban'ın ise müzik kariyeri nedeniyle Amerika'dan ayrılmak istemediğini iddia etti. Yayın, ikilinin bu tartışma ve Kidman'ın Hollywood'u küçümsemesi nedeniyle yıllık ödül törenine katılmadığını iddia etti. Dedikoducu Polis çiftin evde kalmayı ve iki kızıyla gösteriyi izlemeyi seçtiğini açıklayarak raporu açıklığa kavuşturdu.

Nicole Kidman ve Keith Urban aşık gibi mi davranıyor?

Baharda, TAMAM MI! Urban ve Kidman olduğu iddia edildi aşık gibi davranmak . Aptalca anlatı, Aquaman aktris ve şarkıcı 'kameralara çok aşıkmış gibi davranma ve her şey yolundaymış gibi davranma ihtiyacı hissetti.' Sahte hesaba içeriden biri ekledi 'sanki evliliklerindeki sorunları çözmekten çok imajlarının önemi var.' Yayın, çiftin kıskançlık ve oyuncunun daha fazla çocuk sahibi olma arzusu gibi konuları örtbas etmeye çalıştığını ileri sürdü. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi düzeltti. Raporu tamamen reddeden daha güvenilir bir kaynak olan Urban sözcüsü ile görüştük.

Kidman ve Urban'ın birbirleri hakkında sevgiyle ve sevgiyle konuştuklarını belirtmek isteriz. Son zamanlarda, Kidman konuştu Bugün Urban ile olan evliliği hakkında ve ona 'iyi bir adam' dediğini ekliyor,

Daha önce de söylediğim gibi o çok iyi bir adam. Gerçekten iyi bir adamla evliyim. Ve çocukların harika bir babası var ve bunu söyleyebilmek çok güzel bir şey.

Ne yazık ki, magazin dergileri gelmeye devam eden yanlış hikayeler uydurmaya devam ediyor.

Keith Urban Şimdiye Kadarki 'En Kötü Koca' Mı? Şüpheliyiz

Haziranda, Yaşam tarzı Keith Urban, Kidman ve kendisinin durmaksızın savaşmak karantinadayken. Nicole ve Keith birlikte bu kadar zaman geçirmeye alışkın değiller. İkisi de çok çalışıyor ve ayrı ayrı çok zaman geçirmeye alışkınlar, bu kendileri için işe yarıyor ”dedi. Tahmin eden kişi, '7/24 yan yana olmak eşler arasında gerilime neden oldu' diye ekledi. Dedikoducu Polis '24/7' ile savaşan çiftin ilk elden bilmesi garip buldu. Ya da Urban'ın şimdiye kadarki 'en kötü koca' olduğunu. Şüphelerimiz, bir temsilciyle kontrol edildikten sonra doğrulandı. Big Little Lies bize hikayenin doğru olmadığını garanti eden yıldız.

Diğerlerine ek olarak aldatıcı hesaplar Dedikoducu Polis iflas etti, Nicole Kidman ve Keith Urban'ın boşanmadıkları ortada.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Kocası Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Reba hatte plastische Chirurgie