İddia eden bir tabloid raporu Nicole Kidman ve Keith Urban sözde “bekar pedi” için mücadele etmek tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis münhasıran önermeyi çürütebilir. Bunun sadece yanlış olduğunu öğrendik.

Geçen Aralık ayında eşler, Tennessee, Franklin'deki çiftlik evlerini satışa çıkardı. Nashville'deki evlerinin yaklaşık 40 dakika dışında olan inziva, henüz bir alıcı bulamadı. Çift o zamandan beri fiyatını düşürdü, ancak Yeni fikir Urban, mülkü 'lüks erkek mağarası' olarak kullandığı için gizlice elinde tutmak istiyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şunları söylüyor: “Nicole, bağımlılık sorunları nedeniyle yanında durdu ve evlendikten dört ay sonra onu rehabilitasyona soktu ve ne zaman yalnız bırakılsa, onun için endişeleniyor - özellikle de yalnız bir çiftlik evinde saklandığında . ' Şüpheli kaynak ekliyor: 'Tekrarlaması her zaman olmuştur ve her zaman onun en büyük korkusu olacaktır.'

'İçeriden', Kidman'ın kocasını liste fiyatını daha da düşürmesi için teşvik ettiğini söyleyerek devam ediyor, böylece çiftlik evini ellerinden alıp Nashville'deki 'kapılı topluluklarında kalabilirler', ancak kooperatif değil. Çıkış, Kidman'ın Urban’ın mülkten kurtulma konusundaki sözde isteksizliğinden bıktığı sonucuna varır.

Bu hikaye anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Urban'ın kendi temsilcisi Dedikoducu Polis sahte olduğu kayda göre. Country yıldızının sözcüsü, 'Burası bir yuva ... bir bekar evi değil,' diyor. Temsilci ayrıca şunu belirtiyor: Urban onun üzerinde Grafiti ve Dünya Turu Hazirandan beri ve sahip olsa bile 'bekar defterine takılacak' zamanı olmayacaktı. Kidman ve Urban, evlerinden birini satışa çıkarıyor. Yeni fikir durumu bir 'insan mağarası' için bir çeşit savaşa dönüştürmeye çalışıyor.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis ünlü çiftin evliliğiyle ilgili yalanları basmak için sık sık çıkış yapar. Nisan ayında, tabloid bunu duyuran sahte bir kapak haberi yayınladı. Kidman ve Urban '413 milyon dolarlık boşanma' alıyordu. Elbette mutlu eşler hala çok birlikte.

Haziranda, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiye seslendi Urban, evliliği hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazıyordu Kidman'a. Eserlerde böyle bir yayın olmadığı açık. Ayrıca magazin dergisinin çiftin ilişkisine dair sıfır içgörü sahibi olduğu da açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.