Nicole Kidman ve Keith Urban Bir rapora göre, birlikte bir oğul evlat ediniyorlar. Çiftin kendi başlarına hamile kalmaya çalıştıkları, ancak bunu yapamadıkları için evlat edinmeyi seçtiler. Dedikoducu Polis Hikayeyi biraz kabataslak bulduk, bu yüzden kendi araştırmamızı yaptık.

'Nicole ve Keith İçin Bebek Sevinci!' son sayısını haykırıyor Küre . Dergiye göre, 'cesur' Nicole Kidman ve Keith Urban, IVF tedavileri yoluyla kendi çocuklarına hamile kalamadıktan sonra bir erkek bebek evlat edinecekler.Tim Mcgraw und Faith Hill Scheidungsgerüchte

İsimsiz bir kaynak, 'Nicole yıllarca IVF denedikten ve geçtikten sonra hamile kalamadığı için kalbi kırıldı' dedi. Kidman, en büyük kızını doğurdu, bir vekil ise ikinci çocuğunu doğurdu. Anonim içeriden biri, Urban'ın bir gün karısına yaklaştığını ve 'Neden evlat edinmiyoruz?' Dediğini söylüyor.

Kaynak, 'Nicole her zaman evlat edinmenin bir aile yaratmanın ve genişletmenin güzel bir yolu olduğunu düşünmüştür ve iyi bir eve ihtiyaç duyan çok sayıda çocuk var' diyor. 'Yeni doğmuştan üç yaşına kadar bir erkek çocuğu arıyorlar.' Diğer anonim kaynaklar, Keith Urban’ın 'bir oğlu olma konusunda çaresiz kaldığını - bu yüzden bunu yapmanın mantıklı yolu bu!'

Dergi, Nicole Kidman’ın eski kocası Tom Cruise ile iki çocuğu evlat edinme deneyiminin yanı sıra filmde evlat edinen bir anne rolü oynadığını savunuyor. Aslan , oyuncu için anlaşmayı imzaladı. Küre Daha sonra, 2019'daki yoğun programları nedeniyle çiftin 'zorlu dönemine' ilişkin önceki haberine atıfta bulunuyor. Ancak, Kidman kariyerine ara verdikten sonra çiftin 'işleri düzeltdiğini' söylüyor.

Orijinal isimsiz bilgi sahibi, 'Birlikte kaliteli zaman geçirmek, Nicole ve Keith'i her zamankinden daha yakın hale getirdi,' diye sonuçlandırıyor. 'Bir oğulları olmak için sabırsızlanıyorlar ve Sunday ve Faith de küçük bir erkek kardeşleri olacağı için çok mutlular!'

Nicole Kidman ve Keith Urban’ın aileleri için planlarında gerçekte neler olup bittiğini burada bulabilirsiniz

Hikayede yanlış olan birkaç şey var. Birincisi, Nicole Kidman, geçtiğimiz birkaç yıl içinde yaptığı birçok röportajda, kendisinin ve kocasının hayatlarının erken dönemlerinde tanışmış olsalardı muhtemelen daha fazla çocuğu olurken, şimdi olduğu gibi aileleriyle mutlu olduklarını söyledi. Hatta Keith Urban'ın şu anki kuluçka dönemiyle 'sınırlandırılması' konusunda şaka yaptı. Çıkışın aile ile ilgili içeriden bilgi sahibi olduğu varsayılan meşru olsaydı, çiftin ailelerine ne kadar az şey katmak istediğini bileceklerini düşünürdünüz.

Bu makaledeki diğer sorun, yarısının Kidman'ın bir zamanlar dört yıl önceki bir filmde evlat edinen bir anne oynadığı gerçeğine dayanıyor olmasıdır. O da rol aldı Paddington ama erken gelişmiş bir bebek ayıya ev sahipliği yapmıyor. Tahminimiz, bir yazar olduğu Küre son zamanlarda izlendi Aslan Geri kalanımız gibi karantinada sıkışıp kaldık ve telafi etmenin iyi bir söylenti olacağını düşündük.

Wer ist Jennifer Garner aus?

Ayrıca, satış noktasının çiftin zorlu yamasına ilişkin önceki 'haberinin' kanıtlanacak şekilde yanlış olduğunu da belirtmekte fayda var. Biz onu çürüttük ilk olarak Ekim ayında yayınlandığında . Özetlemek gerekirse, Nicole Kidman'ın bir sürü proje Geçtiğimiz yılki işlerinde ve muhtemelen şu anda hepsi koronavirüs salgını nedeniyle havada olsalar da, Hollywood'dan 'ara vermediğinin' kanıtı. Artı, Kidman’ın kendi temsilcisi hikayeyi tamamen reddetti.

Çıkış, sahte kaba yama hikayesi nedeniyle kendini arkada bıraksa da, garip bir şekilde çift hakkındaki daha yeni parçasını görmezden geliyor. Sadece birkaç hafta önce, yayın Nicole Kidman'ın Turdayken kocasının nüksetmesinden ölümcül bir şekilde korkuyordu . Elbette, bir çiftin bir çocuğu evlat edinmeyi kabul etmeden hemen önce bir nüksetme hakkında savaşması mantıklı değildir, bu nedenle çıkış, bu anlatıyı ilerletmek için kendi sözlerini görmezden gelir. Bir çıkış, iki aydan daha kısa bir süre önce söylediklerini bile takip edemiyorsa, uzaktan bile inandırıcı olan herhangi bir şeyi rapor etmesi nasıl güvenilir olabilir?

Tüm söylenenler, bu evlat edinme iddiasından hala emin olmak istedik. Keith Urban’ın sözcüsüne ulaştık ve Küre 'Her ne rapor ederlerse etsinler, hemen hemen [uydurma] olduğunu varsayabilirsiniz.'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.