Are Nicole Kidman ve Keith Urban IVF yoluyla çocuğu gebe bırakmaya çalışırken birkaç başarısız girişimden sonra bir erkek bebek evlat edinmek? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin hikayesi bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Göre National Enquirer , şimdiden iki genç kızın ebeveynleri, Kidman ve Urban, ailelerine küçük bir erkek çocuk eklemek için bir evlat edinme kurumuyla sessizce çalışıyorlar. İsimsiz bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: 'Dikkatli bir aramadan sonra, kahverengi bukleleri, mavi gözleri ve dişlek gülümsemesiyle mükemmel bir erkek çocuğu buldular. Henüz bir yaşında bile değil. Evrak işleri hazır ve işleri hızlandırmayı umuyorlar. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, eşlerin 'heyecanla dolup taştığını ve yeni bir erkek kardeş edinmekten çok heyecan duyan kızlarına çoktan söylediklerini' iddia ediyor. Görünüşte sahte olan ihbar devam ediyor, 'Nicole, Keith'in bu özel baba-oğul bağını deneyimlemesini istiyor,' diyor. Kidman ve Urban, tekrar hamile kalmayı başaramadığı zaman evlat edinmenin en iyi yol olduğunu bildiğini ekliyor.

Dergi, şüpheli önermesini satmak için anonim bir 'içeriden' birinin arkasına saklanıyor, ancak Kidman’ın kendi sözcüsü bunu çürütmek için kayda geçiyor. Kaynağın tanımlanamayan kaynağının iddia ettiğine rağmen, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, kocasıyla bir çocuğu evlat edinmediğini veya hamile kalmaya çalışmadığını onaylar.

Bahsedilmeliydi, Dedikoducu Polis bu anlatının birçok varyasyonunu çürüttü. Bu ayın başlarında aradık Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Kidman ve Urban bir erkek çocuğu evlat ediniyorlardı . Bundan kısa bir süre önce Küre yanlış rapor etti Kidman ve Urban, Suriye'den bir bebek evlat ediniyorlardı . Ve bundan sadece birkaç ay önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir hakkında bir hikaye uydurmak için Kidman ve Urban hem taşıyıcı anneliği hem de evlat edinmeyi araştırıyor başka bir çocuğa sahip olmak.

Ek olarak, bu yılın başlarında Kidman bir röportajda söyledi İnsanlar nasıl daha fazla çocuğu olmayacak . Ailesini genişletmeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda aktris, 'Biz gidiyoruz, 'Aman Tanrım, 25 yaşındayken tanışsaydık 10 tanesini alabilirdik!' Dedi. Ancak Keith, 'İsteği durdurun zihin. ”Aktris,“ Size verilen şeye tamamen aşık olmak ve doymak çok daha iyi. ”diye ekledi.

Ayrıca belirtilmelidir, Enquirer ve kardeş kuruluşların hikayelerini birbirleri tarafından yayınlamadığı açık. Star kaynak bulvar gazetesiyle paylaşan, geçen hafta yanlış bir şekilde Kidman, 'bir tur IVF' den sonra Urban’ın bebeğine hamile kaldı. Dedikoducu Polis bu çelişkili anlatıyı da çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.