Geçen yıl söylentiler vardı Nicole Kidman ve Keith Urban boşanıyorlardı çünkü şarkıcı bazılarını özlemişti karısının kırmızı halı görünümleri . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu gördü. İşte ikili arasında olanlar.

Keith Urban, Nicole Kidman'a Soğuk Omuz mu Verdi?

Geçen yıl bu gün Kadınlar Günü Keith Urban ve Nicole Kidman’ın evliliğinin tehlikede olduğunu bildirdi. Gazete, Urban'ın aktrisin filmiyle ilgili olayları kasten kaçırdığını belirtti. Saka Kuşu çünkü bunun yerine grup arkadaşlarıyla vakit geçirmek istiyordu. Dergi ayrıca, Urban'ın Kidman’ın etkinliğinden önce turneye çıkarken, gece izinli olmasına rağmen yine de gitmekten kaçındığını iddia etti.Yayın, Kidman'ın Urban'ın 'son olaylardan hiçbirine katılmadığı için' sinirli 'olduğunu belirten bir kaynak aktardı. GQ Yılın Erkekler Ödülleri ve Toronto Film Festivali, onun çatışmayan şovlar arasında çaba sarf etmiş olabileceği konusunda ısrar etmesine rağmen. ' İçeriden, Aquaman aktris 'onu gece gündüz aramalar ve mesajlarla bombardımana tutuyor, hemen yanıt vermeyince kontrolden uçup gidiyor ... Bu da Keith'in giderek boğulduğunu hissetmesine neden oluyor.'

vin diesel d & d kuchen

Keith ve Nicole’ün İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

O zaman, Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve buldu Kadınlar Günü öncül tamamen yanlıştı. İşte olanlar. Country yıldızı, turnede olduğu için karısının birkaç etkinliğini kaçırdı. Kidman, Urban Las Vegas'tayken filmi tanıtıyordu. Bu, Urban'ın kasıtlı olarak karısından kaçtığı anlamına gelmiyordu ve bu, ikisinin sorunları olduğu anlamına da gelmiyordu. Dedikoducu Polis ayrıca Kidman'ın bir sözcüsü ile görüşerek hikayenin doğru olmadığını onayladı. Bu sürpriz değil Kadınlar Günü daha önce yapıldığında çift hakkında sahte bir anlatı yaratır ve yapmaya devam eder.

Keith Urban ve Nicole Kidman Hakkında Tabloids'den Daha Fazla Yalan

Kadınlar Günü iddia edilen aynı tabloiddi Nicole Kidman 'dibe vuruyordu' Keith Urban ile ilgili sorunların ortasında. Dergi, Red Mill! yıldız, kocasından haftalarca ayrı kaldığı için zor zamanlar geçiriyordu ve iyi bir yerde değildi. Dedikoducu Polis Kidman ve Urban iyi olduğu için, derginin anlatısına rağmen sahte hikayeyi düzeltti. Hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve çift hala çok birlikte.

ist ben affleck und jennifer lopez zusammen

Son zamanlarda tutuklandık Kadınlar Günü raporlama için Urban, Kidman'ı ve iki kızını terk etti Avustralyada. Dedikoducu Polis Urban'ın ailesini “terk etmediğini” belirterek durumu netleştirdi. Şarkıcı, iHeartMusic festivalinde Nashville'de sahne alacağı için Avustralya'dan ayrıldı.

Hakkındaki diğer söylentilere ek olarak Nicole Kidman ve Keith Urban’ın evliliği düzelttik, bu magazin dergilerinin onlar hakkında böylesine sert ve yanıltıcı hikayeler yapmak için ne kadar ileri gidecekleri gerçekten mide bulandırıcı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.