Bir tabloid tek sebebi iddia ediyor Nicole Kidman katılıyor Keith Urban onun üzerine çıkarken Grafiti ve Dünya Turu yolda aldattığı söylentilerini ortadan kaldırmaktır. Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Aktris, geçtiğimiz günlerde, Ocak ayı sonundan Mart ortasına kadar Avustralya ve Avrupa'yı gezerken kocası ve iki kızıyla birlikte yola çıktığını açıkladı. Göre Avustralya Kadınlar Günü Aktris, ailesiyle birlikte vakit geçirmek uğruna kocasına turnede eşlik etmiyor. Bunun yerine, 'geçmiş aldatma söylentilerinin onları rahatsız etmediğinden emin olmak' istiyor.wurde Kelly Clarkson von der Stimme abgefeuert

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Gezici gözüyle ilgili fısıltıları yok etmek istiyor, böylece mutlu evliliklerini sallamayın. Onunla turnede ise, tüm bu söylentileri bir kez ve sonsuza dek yatıştırmayı umuyor! ' Sözde kaynak ekliyor: 'Nicole, Keith'in sürekli olarak hayranlarının kendisini ona fırlattığını biliyor ve ona tamamen güvenmesine rağmen, insanlar aralarında neler olduğunu merak etmeye başladığında bu onun derisinin altına giriyor.

Gazetenin hikayesi, anonim ve izlenemeyen bir ihbarcının iddialarına dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Kidman’ın sözcüsüne ulaştı ve bize kayıtlarda bunun doğru olmadığını söyledi. Derginin 'içeriden' birinin iddia ettiğine rağmen, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, evlilikleriyle ilgili söylentileri engellemek için kocasıyla turneye çıkmayacağına dair güvence veriyor.

Birkaç ay önce, Urban, evliliğiyle ilgili yanlış söylentilere değindi, çiftin sevdiklerinin kendileri hakkında gazetelerde yazılanlara inanmamaları gerektiğini zaten bildiklerini söyleyerek. 'Biliyorlar. 'The Kyle and Jackie O' radyo programında 'bizi herkes tanıyor' dedi. 'Bir iç kaynak' dediklerinde özellikle gülüyorum çünkü bize yakın olan herkes bunun nasıl [B.S.] olduğunu biliyor. '

O esnada, Kadınlar Günü çiftin evliliğine dair hiçbir fikre sahip olmadığını zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için geçen Nisan'da tabloid gazetesini basmıştı Kidman ve Urban boşanıyorlardı . Zamanın kanıtladığı gibi, mutlu eşler hala birliktedir. Bundan kısa bir süre önce, çıkış yanlış bir şekilde bildirdi Kidman Urban'dan ayrılıyordu sürekli dövüşün ortasında. Artık eşlerin güçlendiği netleştiğine göre, dergi birlikte zaman geçirmek için gizli bir nedenleri olduğunu iddia etmeye çalışıyor. Bu son makale, öncekiler gibi tam bir kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.