Bu haftanın magazin dergilerinden biri sebebini iddia ediyor Nicole Kidman katılıyor Keith Urban onun üstünde Grafiti ve Dünya Turu evliliklerini kurtarabilmesidir. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Aktris, kocası ve iki kızıyla birlikte Avustralya ve Avrupa'yı gezerken üç ayını yolda geçiriyor. National Enquirer , bunu sadece kendi kendine davranmasını sağlamak için yapıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Kidman dergisine, ülke yıldızının uzaktayken tekrar uyuşturucu ve alkol alması nedeniyle 'hasta olduğunu' ve ayrıca kocasının hayranlarının 'kendilerini ona atmasını' engellemek istediğini söyledi.'Keith ve grupla birlikte gelişmekte olan kariyerinden uzaklaşıp kıvılcımı canlı tutmak için gereken şeyse Nicole bunu yapmaya hazır' diye ekliyor ve Urban hayal kırıklığına uğradığı için planın geri tepebileceğini iddia eden sözde ihbarcı. karısının güven eksikliği ve 'özgürlüğü' yitirmesi yüzünden. Görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: 'Onları bir araya getirmenin bir yolu olarak başlayan şey, aslında onları birbirinden ayırabilir.'

Gazetenin kimliği belirsiz 'içeriden' iddialarına rağmen, Dedikoducu Polis Kayıtta Kidman'ın sözcüsü tarafından hikayenin gerçek olmadığı söylendi. Oyuncu ve iki çocuğu, ailece birlikte kaliteli zaman geçirebilmek için Urban'a turneye katılıyor. Kocasıyla yola çıkmak için herhangi bir gizli sebebi yok.

Aktrisin kocasının nüksetmesinden endişe duyduğu fikri tamamen yanlıştır. Geçen yıl, Urban, South by Southwest panelinde ayıklığı hakkında konuştu , karısının 12 yıl önce evlendikten kısa bir süre sonra uyuşturucu ve alkolü bırakmasına yardım ettiğini belirtti. Müzisyen o zamandan beri temiz kaldı.

Tabloid’in Kidman'ın kocasının onu “hayranlarla” aldatacağından endişelenmesi hakkındaki ek iddiası da temelsizdir. Birkaç ay önce, Urban, evliliğiyle ilgili yanlış söylentileri ele aldı 'The Kyle and Jackie O' radyo programındaki bir röportaj sırasında. Taşralı yıldız, çiftin sevdiklerinin evlilikleriyle ilgili magazin basım yalanlarını zaten bildiklerini açıkladı. Urban, 'Bize yakın olan herkes bunun ne kadar [küfür] olduğunu bilir,' dedi.

Ayrıca, yayının anlatısının özellikle orijinal olmadığını da belirtmek gerekir. Geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi Avustralya Kadınlar Günü iddia etmek için Kidman, söylentileri ortadan kaldırmak için Urban'a katılıyordu Yolda aldatması hakkında. Konuyla ilgili bu son görüş de aynı derecede sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.