Nicole Kidman ile 'öfkeli' değil Jennifer aniston ve onun kocası Keith Urban 'gizli bir buluşma' olduğu için, çünkü yeni bir rapora rağmen asla gerçekleşmedi. Dedikoducu Polis Kidman'ın Urban ve eski 'Friends' yıldızının özel bir buluşması olduğunu 'sersemlettiğini' iddia eden bu sahte haberi yalnızca düzeltebilir. Bize bunun tam bir yalan olduğu söylenmiyor, daha da önemlisi bunu kolayca ispatlayabiliriz.

Sıklıkla kanıtlanmayanlara göre Yeni fikir , Kidman 'çiftin birlikte akşam yemeğine çıktığını görünce öfkeliydi.' Tabloid, 'Big Little Lies' yıldızını 'kocasının güvenine ihanet ettiğini hissettiğini' iddia ediyor. Ya yanlış bilgilendirilmiş ya da muhtemelen aktrise yakın uydurulmuş bir kaynak, 'Nicole, Keith ve Jen'in birlikte akşam yemeğine çıktıklarını öğrendiğinde kesinlikle çatıya çıktı.' Neredeyse kesin bir şekilde uydurulmuş 'kaynak' devam ediyor, 'Dışarı çıktıkları geceler hakkında çok sonraya kadar hiçbir şey bilmiyordu ve gerçekten ihanete uğramış gibi hissetti.'Aynı iddia edilen 'içeriden', Urban'ın Kidman'a güvence verdiğini ileri sürüyor: 'Hiçbir şey yok ve onlar sadece yeni bir projeyi tartışmak için buluşuyorlardı.' Yine de, isimsiz kaynağı '[Kidman] yardım edemez ama endişelenebilir.' Oldukça şüpheli olan ihbarcı ayrıca Kidman'ın 'Jen'in gerçekten karizmatik ve komik olduğunu bildiğini ve ikili arasında kimya olduğunu hayal edebileceğini' paylaşıyor.

Ancak bu sahte alıntıların sonu değil. Sözde 'içeriden' ayrıca, 'Jen'in boşanma davası açmış olması, insanların iki ve ikisini bir araya getireceği anlamına geliyor.' Sahte 'kaynak', 'Keith'i Jen ile dışarıda bu kadar güzel vakit geçirirken görmek onu kıskandıracak' diye ekliyor.

Daha fazla saçmalık var ama Dedikoducu Polis tam burada kesecek. Göze çarpan bir şekilde, tabloid, Aniston ve Urban'ın ne zaman ve nerede gizlice buluştuğunu belirtmek de dahil olmak üzere, gazeteciliğin bazı temellerinden bahsetmiyor. New York'ta, Los Angeles'ta veya hatta Genovia'daki sarayda mıydı? Peki bu 'gizli buluşma' ne zaman oldu? Dün müydü, iki ay önce mi yoksa sadece bir hafta sonra mı… hiç?

Ve Kidman, Aniston ve Urban’ın sözde “birlikte akşam yemeği” nden nasıl haberdar oldu? Güvenilir olmayan dergi, 'Çiftin akşam yemeğine çıktığını gördü' diyor, ancak 'geceleri hakkında çok sonraya kadar hiçbir şey bilmiyordu.' Biri doğal olarak Kidman'ın kocasının Aniston'ı yenip yemek yerken fotoğraflarını görmüş veya belki de bununla ilgili bir makale okumuş olduğu sonucuna varıyor. Bununla ilgili küçük bir sorun var: Araştırma yaptık ve Urban ve Aniston'ın birlikte yemek paylaşmasıyla ilgili yakın zamanda çekilmiş hiçbir fotoğraf veya makale yok.

Magazin gazetesinin haber yapma becerilerinin tam olarak eşit olmadığına dair bir başka ipucu da 'Jen'in boşanma davası açması' ile ilgili satırdır. Aslında, Aniston ve Justin Theroux Şubat ortasında ayrıldıklarını açıkladılar, ancak ikisi de boşanma davası açmadı. Ancak bu, yayının sorunlarının en küçüğüdür.

Doğal olarak Yeni fikir Urban ve Aniston'ın birlikte fotoğrafları yoktu, bu yüzden makalesini, muhtemelen bir restorandan çıkan aktrisin bir resmini, ortada endişeli görünen bir Kidman'ı ve köylü şarkıcıya bakan bir fotoğrafını göstererek suları bulandırmaya çalıştı eğlenceli bir yemekten sonra tasasız. Süre Dedikoducu Polis Kidman ve Aniston fotoğraflarının kökenini belirleyemediğimiz için, magazin dergisinin kullandığı resmi keşfettik. Urban, Kidman'ın kendisinin kesilmesi için kırpıldı 2013'te bir Sevgililer Günü yemeğinden sonra mutlu çifti yakalayan çerçevenin bir parçası.

Mevcut sayısının kapağında bu hikayeyi anlatan dergide, Aniston ve Kidman'ın başka bir etkinlikte garip bir şekilde birlikte baktığı bir fotoğrafı da yer alıyor. Dedikoducu Polis Garip bir poza yakalanan kadınların fotoğrafının 2017 Akademi Ödülleri'nde çekildiğini tespit etti. Ancak, Aniston ve Kidman, aynı Oscar töreninde kuliste çekilmiş fotoğraflarında açıkça görüldüğü gibi arkadaşlardır (yukarıya bakın).

Ve süre Dedikoducu Polis tabloid masalının nasıl sadece bir kurgu işi olduğunu şeffaf bir şekilde kanıtladı, yine de doğruluk kontrolümüzün son adımı olarak temsilcilere ulaştık. Urban’ın sözcüsünden henüz haber alamadık. Bununla birlikte, Aniston'ın temsilcisi bize kayıtlarda, magazin gazetesinin iddia ettiği gibi 'gizli buluşma' veya 'birlikte akşam yemeği' iddiasını 'asla olmadı' anlatıyor. Buna göre, Kidman’ın temsilcisinin, var olmayan bir akşam yemeği randevusu yüzünden üzgün olduğunun doğru olmadığını bize doğrulaması pek de şaşırtıcı değil.

Merakla, yayın Kidman ve Theroux ile bu tema üzerinde daha önce nasıl bir değişiklik yapmaya çalıştığından hiç bahsetmiyor. Aralık ayında, Aniston ve kocası ayrılmadan çok önce, tabloid, nasıl Theroux ve Kidman kimyalarını 'saklıyorlardı' Aniston ve Urban'dan birlikte akşam yemeğini paylaştıktan sonra. Gerçek şuydu Kidman ve Theroux sadece aynı Louis Vuitton'a katıldılar. New York'taki etkinlik, diğer ünlülerin bir listesiyle birlikte. Bu hikaye için hiçbir gerçek yoktu ve şu andaki makalede Urban ve Aniston'la sahte bir akşam yemeği randevusu üreten hiçbir şey yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.