Are Nicole Kidman ve Keith Urban üzerinde savaşmak LeAnn Rimes ? Bir tabloid, aktrisin kocasının taşralı şarkıcı arkadaşıyla birlikte çalışmasına uygun olmadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

ist Sharon Osbourne, der das Gespräch verlässt
Pembe elbiseli Leann Rimes gülümsüyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)LeAnn Rimes, Nicole Kidman ve Keith Urban Arasında mı Geliyor?

Başka bir tabloid, Keith Urban ve Nicole Kidman'ın evlilik sorunları yaşamak . Bu sefer sebep LeAnn Rimes. Göre Yeni fikir , Urban yeni yıl için potansiyel düet ortakları listesine Rimes'ı yazdığında Kidman 'çatıya çıktı'. İçeriden biri, aktrisin Urban'ı eski tur arkadaşıyla tüm bağlarını kesmeye çağırdığını iddia eder.

Keith'in Nicole'ün LeAnn hakkında bu kadar güçlü hissettiği hakkında hiçbir fikri yoktu ama sadece kendini suçladı. Kaynak, parti günlerinde birlikte gezdiklerinde LeAnn ile çok yakınlaştıklarına dair söylentilerin olduğunu açıkça unutmuş, ”diyor. Gazeteci daha sonra Rimes ve Urban'ın 2003'te turneye çıktığını not ediyor. 'Keith, anılarının o yıllara ait yarım yamalak olduğunu ilk kabul eden kişi ve LeAnn için bir oyun yapmış olma ihtimali yüksek. Ama Nicole’ün tepkisine şaşırdı. O günlerde birçok kez özür diledi ve pişmanlık duydu, ”diye devam ediyor kaynak.

Nicole, LeAnn’ın Geçmişi Nedeniyle Yüksek Tetikte mi?

İçeriden biri, country şarkıcılarının yıllar boyunca CMA'larda birçok kez 'yolları kesiştiğini' ve karşılaşmaların dostça olmasına rağmen Urban Kidman'ı 'unuttuğunu' ekliyor. İçeriden biri, 'Olası fetihlerinden biriyle karşı karşıya kaldığında bile soğukkanlılığını asla kaybetmez' diye devam ediyor. İsimsiz kaynak, Rimes'ın geçmişi, Eddie Cibrian ile olan rezil ilişkisi nedeniyle Kidman'ın şarkıcı etrafındayken yüksek alarmda olduğunu ortaya koyuyor. 'Ve' kaynak ifşa ediyor 'Bu, Keith'in LeAnn ile tekrar çalışma hayallerinden vazgeçmesi gerektiği anlamına geliyor.'

Nicole Kidman ve Keith Urban’ın Evliliği Güzel, İşte Kanıtı

Dedikoducu Polis Nicole Kidman fikrini kaç kez düzelttiğimizi yeterince vurgulayamıyorum kıskanç Keith Urban ile çalışan kadınların oranı. Kidman ve Urban fikrini bozduğumuz gerçeğinden bahsetmiyorum bile evlilik sorunları yaşamak . Bu son hikaye farklı değil. İzlenemeyen bir kaynağın sözlerine güvenmek yerine, Dedikoducu Polis kendi kaynağımızdan bunun doğru olmadığını öğrendik ve bunun doğru olduğuna inanıyoruz. Son zamanlarda Kidman bile evliliği hakkında açıldı ile bir röportaj sırasında Urban'a Bugün , söyleyerek,

Daha önce de söylediğim gibi o çok iyi bir adam. Gerçekten iyi bir adamla evliyim. Ve çocukların harika bir babası var ve bunu söyleyebilmek çok güzel bir şey.

Bunlara ek olarak, Yeni fikir Kidman ve Urban hakkında haber yapma konusunda güvenilmez olduğumuz için tarafımızdan çürütülen başka bir tabloid. Ekim ayında dergi, Kidman, Urban'ı 'kurtarmak' için yarıştı . Geçen ay aynı yayın iddia edildi Urban, Kidman'ın Alexander Skarsgard ile yeniden bir araya gelmesi konusunda öfkeliydi . Dedikoducu Polis bu raporları reddetti ve bu sahte anlatıları ifşa etmeye devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Rapor Başına Trajik Haberin Ortasında Meghan Markle’ın Yanına Koştu

Britney Spears’ın Sam Asghari ile Doğum Günü Selfielerinde Şüpheli Bir Aurası Var

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jake von der State Farm geändert

Ben Shapiro’nun Karısı kimdir? Mor Shapiro Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Kelly Clarkson’ın Eski Kocası Boşanmada 20 Milyon Dolar mı Talep Etti? İşte Bildiklerimiz

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.