Ülkedeki televizyonların% 70'inden fazlasının izlemeye gelmesinin üzerinden neredeyse yetmiş yıl geçti Lucille Ball bebek sahibi olmak Lucy'i seviyorum. Bir tabloid iddiası Nicole Kidman ve Debra Messing şimdi gelecek biyografide ikonik kızıl saçlıyı kimin oynayacağı konusunda kavga ediyorlar. Dedikoducu Polis araştırır.

'Lucy Oynamak İçin Dövüş!'

Göre Kadınlar Günü , Messing ve Kidman 'efsanevi komedyen Lucille Ball'u yakında çıkacak bir biyografide oynamak için savaşa girecekler.' Yazacak ve yönetecek olan Aaron Sorkin, Kidman'ı rol için tercih ediyor gibi görünüyor çünkü Kidman “projeye bir Hollywood soyağacı getiriyordu. Debra sadece eşleşemez . ' Bir kaynak, Sorkin'in “projeye bir sitcom yıldızı değil, Nicole gibi büyük bir film yıldızının eklenmesini istediğinde ısrar ediyor” diyor.İnanması zor

Lucille Ball, tüm zamanların en büyük sitcom yıldızlarından biridir ve Sorkin adını televizyonda yayınlamıştır. Batı kanadı ve Spor gecesi . Televizyon yıldızlarına karşı film yıldızlarına karşı bir önyargı beslediğine inanmak zor. Ball gibi, The Will ve Grace yıldızı bir Emmy ödülü kazandı, bu yüzden mükemmel bir Hollywood soyağacına sahip.

İşte Söylentinin Başladığı Yer

Potansiyel bir Ball biyografisi haberi çıktığında, Twitter'daki hayranlar Messing'in Ball oynaması gerektiğini söylemeye başladı. Messing Ball'u yönlendirmişti bir bölümünde Will ve Grace ve şahsen rolüne açık olduğunu tweetledi.

Bu Kadınlar Günü hikaye bu ilgiyi alıyor ve rol için ciddiye alındığını iddia ediyor, ancak bu zaten bitmiş gibi görünüyor.

Kidman (Muhtemelen) Top Oynayacaktır

Bununla birlikte, bu tamamen bir hikaye değil. Biyografinin haberi çıktı Kidman ve Javier Bardem Ball ve Arnaz olarak yıldızlara eklendi. Cate Blanchett bir noktada bağlıydı, ancak Messing hiç ciddi bir şekilde düşünülmemiş gibi görünüyordu. Messing bu role açık olsa da, şimdiden Kidman'a gitti.

Diğer Sahte Kidman Hikayeleri

Bu ilk yanlış hikaye değil Dedikoducu Polis Kiman hakkındaki bu tabloidden görmüş. Kidman'ın Margot Robbie ile çekişme Avustralya dizisindeki bir rol üzerine Avukat X . Gerçekte hiçbiri Bomba dizide yıldız rol aldı ve ikisi mükemmel bir şekilde anlaşıyor gibi görünüyor.

Profesyonel dramayı teşvik etmiyorsa, tabloid Kidman hakkında kişisel söylentiler yayınlıyor. Kendisinin ve Keith Urban'ın erkek rol arkadaşları için kavga ediyor ve iddia edilen Urban'ın ailesini terk etmek Avustralyada. Erkek meslektaşları olduğu için Urban'ın Kidman'a kızacağına inanmak çok zor. İkisi hala çok birlikte olduklarından, açıkça bu tabloid neden bahsettiğini bilmiyor.

Kidman sahip değil dibe vurmak Robbie ya da Messing ile kan davası da yapmıyor. Daha ince detaylar Ricardos olmak Hala tartışılıyor, ancak Ball ve Arnaz'ın ikonik rollerinde muhtemelen Kidman ve Bardem olacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: 'Ağır' Heather Locklear’ın Kilo Alımının Sorumlusu Ayıklık, Nişanlıyla Yaşanan Gerginlik

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

George Clooney, Amal Tarafından '570 Milyon Dolar' Boşanma Ültimatomu Verdi?

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.