Dır-dir Nicole Kidman ona sadece 'birkaç haftalık hamile' ve Keith Urban Üçüncü çocuğu. Yeni bir dergi kapak hikayesinin dayanak noktası budur. Fakat Dedikoducu Polis sadece bebeğin iddiasının 'doğru olmadığı' söylendi.Göre Star , Kidman ve Urban’ın evliliği 'sarsıntılı' zemindeydi, ancak sonra 'birkaç haftalık hamile' olduğunu öğrendi. Tabloid ayrıca, aktrisin gebe kalmasının sadece 'bir tur IVF' aldığını iddia ediyor. Ve haberine güvenmek için, haber kaynağı sözde 'içeriden' birinin 'Nicole'un yaşında [52] herhangi bir yardım almadan hamile kalması pek de çocuk oyuncağı olmazdı ... Ama neyse ki, bunu yapmak zorunda değildi. Bunun gerçekleşmesi için aylar ve aylarca IVF'den geçin. ' İsimsiz bahşişçi, 'Bu gerçekten bir mucize' diye ekliyor.Yayın daha sonra taşralı şarkıcı ve Oscar ödüllü şarkıcının nasıl 'boşanmanın eşiğinde' oldukları hakkındaki yanlış anlatıyı yeniden gündeme getiriyor, ancak şimdi 'işlerine geri dönecekler, böylece bebeğin gelişini hevesle beklerken yeniden bağlantı kurabilecekler. ' Adı açıklanmayan 'kaynak', 'Keith, Nicole ile geçirdiği her boş dakikayı Nicole ile geçireceğine söz verdi ve birlikte olduklarında hazır ve özenli olacağına söz verdi.'

Çıkış, Kidman ve Urban'ın 'bebek Noel civarında geldiğinde işten ayrılmayı planladıklarını' iddia ediyor. Ve neredeyse kesin bir şekilde sahte 'kaynağı', Urban'ın nasıl düşkün bir koca olduğunu, hatta sözde hamile karısına su ve 'ayakları için fazladan bir yastık' aldığını belirtiyor. Bekle, bu makalenin 'kaynağı' diğer uydurma hamilelik öykülerini tabloid ile besleyen kişi mi?31 Ekim 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star benzer şekilde ısrar ettiğinde Gwen Stefani hamileydi ve 'mucize' bir bebek doğurdu IVF sayesinde. Bu kurgusal raporda, çoğu kez gözden düşürülen tabloid, Blake Shelton'ın sözde hamile kız arkadaşına 'ayakları için fazladan bir yastık' alacağını söyleyen bir başka takip edilemez 'kaynak' dedi. Bir şüpheci, yayının ve yazarlarının basitçe üretilmiş hikâyeleri ve kelimesi kelimesine sahte alıntıları geri dönüştürdüğünü düşünebilir.

O uydurma ve kanıtlanabilir şekilde yanlış makale gibi, Kidman'ın kendisine ve Urban’ın üçüncü çocuğuna “birkaç haftalık hamile” olduğu hakkındaki son hikaye de tamamen bir yalan. Sahte iddialarını tanımlanamayan kaynaklar üzerinden ileri sürmeye çalışan derginin aksine, Dedikoducu Polis Kidman temsilcisi tarafından açık ve şeffaf bir şekilde, mağazanın kapak hikayesinin yüzde 100 'doğru değil' olduğu söylendi. O ve Urban asla ayrılmayacaklardı ve IVF yoluyla ya da başka bir şekilde ailelerine katkıda bulunmayacaklardı.

Görünüşe göre dergi o kadar çok yalan ortaya atıyor ki, bu yılın başlarında benzer şekilde iddia ettiğini unuttu. Kidman ve Urban 'mucize' bir bebek yaşıyorlardı IVF yardımı ile. Öncül o zamanlar temelsizdi ve hala da öyledir. Aslında, Kidman yıllardır daha fazla çocuk istemenin veya sahip olmanın 'bu noktasını aştığını' söylüyor.Ve yukarıda da belirtildiği gibi, dergi, hakkında yanlış raporlar yayınlama geçmişine sahiptir. Kidman ve Urban boşanıyor ya da 'eşiğinde' olmak. İki yıl önce, Dedikoducu Polis kapağına sıçradığında aynı gazeteyi çürüttü ki Kidman ve Urban 300 milyon dolar boşanıyordu . Belki de bu satış noktasının Urban ve Kidman hakkında çok az şey bilmeyen veya hiçbir şey bilmeyen kaynaklarından ayrılma zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.