Nicole Kidman ve Keith Urban , kendi alanlarından iki titanın başı belada olabilir. Bir tabloid, iki kişinin operada 'şiddetli bir tartışmaya' girdiğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.'Perişan Nicole Keith'e Soğutmasını Söyledi'

Göre Kadınlar Günü , 'Keith Urban ve Nicole Kidman'ın şiddetli tartışma Geçen ay Sydney'de bir opera müdavimiyle birlikte halka açıklandı. ' Operaya katılan bir adam, o ve Urban'ın ayakta alkışladığı sırada 'Nicole'u' dövdüğü 'iddia edildi. Kidman, 'işler daha kötü olmadığı için rahatladı, ancak tüm sahne karşısında tamamen utandı.'Olay, Kidman'ın 'Keith'in nadiren ortaya çıkan kızgın bir tarafını gördüğü' anlamına geliyordu. 'Blue Ain't Your Color' şarkıcısı ' genellikle oldukça havalı birisinin karısına zarar vermesi veya tehdit etmesi dışında. ' İçeriden biri, Kidman'ın 'çok tanınan figürler oldukları için duygularını kavramaya çalışmasını istediğini ve başka kimsenin ... sadece beş saniyelik şöhret için onlardan yükselmesini istemediğini' söyledi.

Nicole Kidman ve Keith Urban İyi

Kidman ve Urban bir Sidney Opera Binası'nda tartışma Bazıları için ayakta alkışlama kötü opera görgü kuralları olarak kabul edilir. Kidman bir programla karıştırıldı, güvenlik çağrıldı ve her şey çabucak düzeldi. Doğru olmayan şey, diğer her şeydir.Bunun Kidman'ın kocasını öfkesini kaybettiği için cezalandırmasına neden olduğuna dair hiçbir gösterge yok. Kelimenin tam anlamıyla bir programla boğulmuştu, bu yüzden Urban üzülmekte haklıydı. Instagram sayfalarına bakarak görebildiğimiz gibi çift gayet iyi durumda.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Nicole Kidman (@nicolekidman) tarafından paylaşılan bir yayın

Urban da bir mesaj yayınladı. Açıkça, opera olayının ardından bu ikisi arasında bir çatışma yok.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Keith Urban (@keithurban) tarafından paylaşılan bir gönderi

Nicole Kidman Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Kidman ve Urban'ın favori hedefleri Kadınlar Günü . Dedikoducu Polis ikisinin olduğunu iddia ettiğinde buna benzer bir hikaye anlattı kırmızı halı olayından ayrılmak . Urban, Kidman'ın kırmızı halı görünümlerinden bazılarını kaçırdı, ancak o sırada sadece turneye çıktı. Ayrıca Kidman'ın Urban’ın oyunculuk temsilcisi . Bu işi halledebilecek gerçek film ajanları var.

Bu tabloid ayrıca ikisinin için kavga ettiğini söyledi. Kidman erkek arkadaşlara sahip ve arasında bir rekabet icat etti Kidman ve Margot Robbie . Bu hikayeler bir tepeye değmezdi, bu yüzden burası Kidman ve Urban hakkındaki yasal haberler için ziyaret edilecek bir yer değil. Opera olayı muhtemelen oldukça ürkütücüydü, ancak herhangi bir kavgaya yol açmadı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

jes vom Felsen der Liebe

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor