Nicole Kidman 'Big Little Lies' filminin başrolleri Reese Witherspoon ve Laura Dern saçma bir tabloid haberine rağmen onu bir arkadaş olarak 'terk etmedi'. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir. Üç aktrisin hepsinin birbirine çok yakın olduğunu gösteren pek çok kanıt var.

Geçen ay, Witherspoon ve Dern Los Angeles'ta akşam yemeği yerken Kidman, San Diego’nun Comic Con promosyonuyla meşguldü. Aquaman . Kadınlar Günü şimdi Kidman'ın rol arkadaşlarının onsuz buluşması nedeniyle 'ezildiği' absürt önermesini ortaya attı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Nicole'un bu şekilde dışlanması bir tokat,' dedi. 'Onlara katılabileceği başka bir gece için akşam yemeği planlayabilirlerdi, ama onun yerine onu şehir dışındayken yaptılar.'Çıkışın sözde kaynağı ayrıca Kidman'ın genellikle 'soğukta dışlanmış' hissettiğini, çünkü Witherspoon ve Dern'in birbirlerini daha uzun süredir tanıdığını iddia ediyor. Şüpheli haberciye göre bir başka sorun da, Witherspoon'un Kidman'ın HBO şovundan aldığı tüm ilgiyi kıskanıyor olması ve gerilimin yalnızca ikinci sezonu çekerken artması.

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil. 'Big Little Lies' in tüm oyuncu kadrosu sette olmadıklarında bir sürü sosyalleşme yapıyor, bu yüzden Kidman'ın çalışırken iki yıldız arkadaşının akşam yemeği yemesinden rahatsız olacağı fikri saçma. Haziranda, Kidman ve Witherspoon bowlinge gitti başrollerinde Meryl Streep, Shailene Woodley ve Zoe Kravitz ile birlikte. Dern, o kadro gezisine katılmadı ama henüz Kadınlar Günü gruptan 'atıldığını' asla iddia etmedi.

Bunlara ek olarak, Witherspoon, Kidman'a bir Instagram övgü yayınladı Haziran'daki doğum gününün şerefine, 'Birlikte çalışıp arkadaşımı arayacak kadar şanslı olduğum bu olağanüstü kadına Mutlu Yıllar. Seninle her gün bir ilham kaynağı! Parlamaya devam et Nic !! ' Dern ayrıca Instagram'da paylaştı Kidman’ın ve Streep’in doğum gününü kutlamak için. Oyuncu, “Bu çalışma haftasını iki doğum günü kızı ile paylaşıyorum. Tanrıçalar. Sanatlarının ustaları. Ve her yerde harika kadınlar. ' O esnada, Kidman Instagram'a gitti Haziran ayında takipçilerine Dern’in yeni HBO filminden bahsetmek için Masal .

Sonuç : “Big Little Lies” in tüm oyuncu kadrosunun çok yakın olduğu açık. Hem Witherspoon hem de Dern, Kidman'a Haziran ayında sosyal medyada mutlu bir doğum günü diledi ve paylaşımlarında ona büyük övgüde bulundu. Bu arada Kidman ve Witherspoon daha önce Dern olmadan bowlinge gittiler, bu yüzden yardımcı yıldızlar arasında tuhaf bir kadın olmadığı ortada. Yoğun programları izin verdiğinde bir araya gelirler. Ayrıca Kidman, Dern’in yeni HBO filmini tanıtma yolundan çıktı. Üç aktrisin toplu Instagram gönderileri, magazin haberinin her yönünü çürütmektedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

wer gewann diese Saison des Tintenmeisters