Nicole Kidman saçma bir tabloid habere rağmen garsonlardan sipariş ettiği yemeklerin sadece yarısını getirmelerini istemiyor. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin temsilcisi bize bunun yanlış olduğunu söylüyor.

'Skinny Nicole’ün% 50 Diyeti' dergisinin son sayısında bir başlık okuyor Star . Ekteki makale Kidman'ın formda kalmanın sırrının restoranlara yiyeceklerinin yalnızca yüzde 50'sini sunmaları talimatını vermek olduğunu söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Ne sipariş ederse etsin ... Bir bardak çorba olabilir - yine de kesilmesini isteyecektir.'Mağazanın şüpheli kaynağı, 'Restoranların porsiyonlarının çok büyük olduğunu düşünüyor, bu yüzden bu onun aşırı yemekten kaçınmasına yardımcı oluyor' diye ekliyor. Sözde ihbarcı, Kidman’ın arkadaşlarının 'neden bütün yemeği alıp yarısını terk etmediğini sorduğunu, ancak bunun israf olacağı konusunda ısrar ettiğini' söyleyerek devam ediyor.

Bu öncül anonim, izlenemez ve görünüşte hayali bir 'içeriden' geliyor, ancak aktrisin kendi sözcüsü anlatıyor Dedikoducu Polis kayıtlarda hiçbir gerçek yok. Bunlara ek olarak, Kidman daha önce söyledi Los Angeles zamanları sağlıklı kalmak için ne yediğini, özellikle diyetinde 'gizli bir rejim olmadığını' ve yemek söz konusu olduğunda 'o kadar katı olmadığını' belirtti.

Geçen yıl, İyi Temizlik bir araya getirmek Kidman çeşitli röportajlarda diyet ipuçları veriyor . Oyuncu yumurta, yağsız protein ve deniz ürünlerinin faydalarını duyurdu. Ayrıca 'inkar etmeye inanan biri olmadığını' söylemeye de dikkat çekti. Yiyecek yüzdeleri hakkında konuşmaya en çok yaklaştığı şey, 'nihayetinde yüzde 80 sağlıklı, yüzde 20 [sağlıksız] bir yolda yürümeye inandığını belirtmesiydi. Kidman hiçbir noktada sadece yarım porsiyon yemeyi önermedi.

İşin garibi, bu ilk değil Dedikoducu Polis bağırmak zorunda kaldı Star oyuncunun yemek alışkanlıkları hakkında sahte bir hikaye uydurduğu için. Daha önce yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için magazin dergisini basmıştık. Kidman’ın diyeti esas olarak kahveden oluşur . Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncu aslında yemekten zevk aldığı şeyleri çeşitli röportajlarda paylaştı. Ayrıca, derginin Kidman’in sözde 'yüzde 50 diyeti' hakkındaki son makalesi kahveden tek bir söz bile etmiyor.

51 yaşındaki Kidman hala harika bir durumda, bu yüzden magazin dergileri aktrisin formda kalmanın gizli yöntemlerine sahip olduğu hakkında hikayeler uyduruyor olabilir. Ancak aktris, gerçek bir numara olmadığını belirtti. Kidman, sağlıklı bir yaşam tarzı yaşıyor ve bu, kendini öğünlerinin yarısından mahrum etmeyi içermiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.