Son zamanlarda, raporlar şunu ortaya koydu: Rita Ora katılacak The Voice Australia. Bir tabloid iddiası Nicole Kidman bu karardan pek memnun değil. Dergi, Kidman’ın kocasıyla birlikte çalışacağı için oyuncunun gözünün Ora üzerinde olduğunu iddia ediyor. Keith Urban . Dedikoducu Polis araştırır.

Nicole Kidman Keith Urban'ı Kendini Kontrol Etmesi İçin Uyardı mı?

'Nicole’ün Uyarısı Flört Etmek Yok!' için göze çarpan başlık Kadınlar Günü ’In son makalesi. Dergi, Nicole Kidman'ın, Keith Urban'ın şarkı yarışması şovunun Avustralya versiyonu üzerinde Rita Ora ile birlikte çalışacağından memnun olmadığını belirtiyor. Bir kaynak Kidman'ın kendi tarzına sahip olsaydı Urban'ın şovda olmayacağını belirtiyor.Paraya ihtiyacı olduğu için değil. Ancak, Avustralya'da albüm satmak için görünüşünü sürdürmenin çok önemli olduğunu savunuyor. Ayrıca, yeni yetenekleri beslemekten hoşlanıyor. Bunun ona ilham verdiğini hissettirdiğini söylüyor ”diyor kaynak. Çıkış, taşralı şarkıcı 'İncil üzerine yemin ediyor' diye devam ediyor, onunla Ora arasında hiçbir şey olmayacak, ama o Aquaman aktris endişeli. Yayın, kocasının daha önce diğer yargıçların cazibesine nasıl 'kurban gittiğinden' bahsediyor.

Nicole, Keith, Rita Ora’nın Cazibesine Direnemeyecek mi?

“Nicole, Jennifer Lopez'in Keith ile küstahça flört etmesinin ne kadar aşağılayıcı olduğunu asla unutmayacaktır. Amerikan İdolü . Bununla ilgili patlayıcı söylentiler vardı. Arkadaşlar, gerçekten ayrılabileceklerinden endişelendiler, ”diye devam ediyor içeriden. Kaynak ekliyor, “Nicole bu tür bir utançtan tekrar kaçınmak için çok endişeli. İnsanlarının sessizce konuşmasını sağladığını duydum. Ses Yapımcının kulakları, Keith ve Rita'nın jüri masalarının zıt uçlarına oturduğundan emin olmak için. '

Muhbir, Ora'yı ifşa ederek sonuca varıyor: Kidman'ın 'tamamen itibarı nedeniyle potansiyel yargıçlar listesindeki son tercihi'.

Nicole Kidman'ın endişelenecek bir şeyi olduğundan şüpheliyiz. İşte Nedeni

Dedikoducu Polis ancak Nicole Kidman'ın kocasını bu süre içinde kendi kendine davranması için tehdit ettiğine inanmıyor. Rita Ora ile yarışma programını filme almak . Elbette, Keith Urban geçmişte eski yargıçlarıyla arkadaşça davrandı, ancak bu, karısına veya evliliklerine pervasızca saygısızlık edeceği anlamına gelmiyor. Ve Ora ve Urban mesleklerdir. Urban ve Kidman'ın evliliğiyle ilgili olarak, çift, herhangi bir sorun olduğu söylentilerine karşı sürekli olarak konuştu. Çok uzun zaman önce, şarkıcı Kidman ile evlendiği ortaya çıktı hayatının en önemli noktalarından biriydi.

Sydney und Justin Simpson 2015

Nic [Nicole Kidman] ile tanışmak ve onunla evlenmek. Çocuk sahibi olmak. Ayıklanmak. Bunların hiçbiri belirli bir sırada değil, çünkü hepsi eşit derecede nokta üzerindedir.

Magazinler Sorunlu Olanlar Olabilir

Açıkçası, ilişkilerinde bir şeyler döndüğünü düşünen tek insanlar magazin dergileri gibi görünüyor. Örneğin geçen yıl, Kadınlar Günü Nicole Kidman olduğu iddia edildi dibe vurmak Keith Urban'la yaşadığı evlilik sorunları arasında. İki ay önce, aynı çıkış Kidman ve Urban'ı iddia etti aktrisin hayatındaki erkekler için savaştı . Dedikoducu Polis bu sahte masalları bozdu ve Kidman ile Urban’ın ilişkisini sürdürmeye devam eden diğerleri tehlikede.

anna kendrick freund ben richardson

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

George Clooney '60 Yaşında Yine Baba' Olacağını Açıklıyor mu?

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.