Tam olarak bir yıl önce bugün, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için bir tabloid basıyor Amber Heard tarafından tehdit edildi Nicole Kidman filme alırken Aquaman . Artık film vizyona gireceğine göre, raporun tamamen doğru olmadığı açık. Gerçekte, iki oyuncu sette çok iyi anlaştılar.

Steven Assanti tot oder lebendig

18 Aralık 2017'de, TAMAM MI! hakkında bir hikaye uydurdu Kidman'ı kıskandığını duydum süper kahraman filminin setinde. Heard'ın Aquaman'in aşkını oynadığı ve Kidman'ın karakterin annesini oynadığı filmdeki rolleri için her iki oyuncu da dar bodysuit giydi. Magazin gazetesine göre, ekip Kidman'a karşı çok daha övgüye değerdi ve herkes 51 yaşındaki aktris üzerinde yaltaklanıyordu. Çıkış, Heard'ın gücendiğini, çünkü DC Comics filmi için şekle girmek için aylarca eğitim aldığını söyledi, ancak setteki hiç kimse fark etmemiş gibiydi.Sahte hikaye geçen yıl bu kez yayınlandığında, Aquaman tamamen uydurma olduğu konusunda bize güvence verdi. Filmin çıkış tarihi yaklaşırken bu daha da belirgin hale geldi. İle bir röportajda Hollywood Muhabiri bu aydan daha erken, Kidman ile ilk kez tanıştığını duydum ve hatta aralarındaki bir kan davasının yanlış söylentilerine değindi.

Heard yayına “Nicole Kidman ile Avustralya'da sette tanıştım” dedi. Zaten üretimdeydik. Çekimlerin arasında, onunla tanıştım ... Komikti çünkü bu tabloid hikayesi yayınlandıktan ve internette biraz toparlandıktan sonra bu gün de düştü. Nicole ve benim sette nasıl düşman olduğumuz hakkında çok skandal bir hikayeydi ve o sırada biraz kan davamız vardı. ' Oyuncu devam etti, 'Ve internette gerçekten patlıyordu ve bu kadınla hiç tanışmamıştım ve şaşırtıcı, güzel şeylerden başka bir şey duymamıştım ve onunla tanıştığım için heyecanlıydım.' Heard, parmağını şıklatırken, 'Tanıştık, böyle anlaştık' diye ekledi.

Rock of Love Staffel 1 Wo sind sie jetzt?

O esnada, Kidman ve Heard kırmızı halıda kucaklaşırken fotoğraflandı Los Angeles galasında Aquaman geçen hafta. Nisan içinde, Bir röportaj sırasında Kidman'ı övdüğünü duydum Las Vegas'taki CinemaCon'da. Oyuncu, rol arkadaşı için 'En güzel, duygulu, inanılmaz derecede iyi kalpli kadınlardan biri,' dedi. 'O gerçekten bir güç merkezi ve onunla çalışmaktan onur duydum.' İki oyuncu arasında hiçbir zaman drama olmadı. Dedikoducu Polis başından beri söyledi.

Kayda değer, TAMAM MI! aynı tabloid mi Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Eylül ayında basıldı Çıktığını duydum Sihirli Mike başrol oyuncusu Channing Tatum . Sahte kan davaları ve var olmayan aşklar arasında, derginin aktrisin rol arkadaşlarıyla ilişkilerine dair sıfır içgörü sahibi olduğu açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.