Yaptı Nicole Kidman gibi davran Keith Urban Film ajanı mı? Bugün tam bir yıl önce magazin dergilerinden birinde iddia buydu. O zaman, Dedikoducu Polis Kidman'ın taşralı şarkıcı (eşi ve temsilcisi) olarak kendi reklamını yapmadığını belirtti ve şimdi 12 ay sonra raporun yanlış olduğu daha da açık.

1 Şubat 2018'de, Kadınlar Günü Urban umutsuzca bir oyuncu olmayı istedi ve Kidman bu hedefi gerçekleştirmesine yardım edecekti. Yayın, Oscar ödüllü kişinin 'kendisine [Urban'ın]' eş ve temsilcisi 'olduğunu iddia eden bir' kaynak 'aktardı ve' tıpkı Kris Jenner'ın 'momager' ile yaptığı gibi 'ifadeyi ortaya çıkarmayı planladı. Iron Man, Wolverine veya Thor da dahil olmak üzere bir dizi süper kahramandan biri olarak kolayca seçildi ve bir dizi seçmeye çoktan gönderildi.Ne zaman Dedikoducu Polis Önce iddiayı çürüttü, Urban'ın nasıl bir film çekme fırsatına bile sahip olamayacağına dikkat çektik, çünkü hemen bir rol üstlenmek zorunda kalacak ve temelde doğrudan prodüksiyona girip, müziğiyle yola çıkmıştı. 365 gün önce belirtildiği gibi Urban, Haziran 2018'de 'Graffiti U World' Turuna başladı ve bu yılın Mart ayına kadar devam ediyor. Ve kocasına film bölümleri için teklif vermekten çok uzak, çoğunlukla Kidman bunun yerine turda Urban'a katıldı.

Ek olarak, büyük bütçeli bir aksiyon-macera filmi taşımak isteyen bir ülke şarkıcısı değil, aynı zamanda küçük rollerin peşinde bile değildi. SAG Ödüllerinin geçen yıl, HBO programı 'Big Little Lies' deki çalışmasıyla Mini Dizi veya Televizyon Filminde Bir Kadın Oyuncu tarafından Üstün Performans dalında kazandığı ödülün ardından, Kidman, Urban ile ekranda bir işbirliğinin mümkün olmadığını söyledi . Daha sonra basın odasında, 'Projelerimden birinde kamera hücresine sahip olmanın onu ilgilendireceğini düşünmüyorum' dedi.

Elbette bir yıl geçti ve Urban oyunculuğa geçişle flört etti, Kidman da onun film ajansı olmaya çalışmadı. Dedikoducu Polis daha sonra Urban’ın kampında içeriden bir kişi tarafından bunun doğru olmadığı ve bugüne kadar yanlış kaldığı konusunda güvence verildi. O zamandan beri, Kadınlar Günü çift ​​hakkında yazdığı yazılarla artık daha doğru hale gelmedi.

Bu hatadan sadece iki ay sonra, tabloid, ısrar eden tamamen yanlış bir kapak haberi yayınladı. Kidman ve Urban 'bitti' ve boşanıyorlardı . Ve bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce, aynı güvenilmez yayın yanlış bir şekilde iddia edildi Kidman, hile söylentilerini ortadan kaldırmak için Urban ile turneye çıktı . Gerçek şu ki, evlilikleri çok sağlam ve Urban ve Kidman, Avustralya Açık'ta PDA'ya bindiler. geçen hafta.

Bazen, Dedikoducu Polis Ziyaretçilere diğer sitelerin ve dergilerin makalelerinin zaman içinde nasıl başarı gösterdiğini göstermek için bir yıl önceki bir hikayeyi yeniden ziyaret ediyor. Hem okuyucuların hangi çıkışlara güvenecekleri konusunda kendi sonuçlarına varmalarına yardımcı olmak, hem de gerçeğin nihayetinde nasıl ortaya çıktığının altını çizmek içindir. Bu durumda, sadece Kidman, Urban'ı bir film yıldızı yapmaya çalışıyor ama aynı zamanda kocasının en son müzik turnesini desteklemek için kendi oyunculuk kariyerini de arka plana koydu.

Honig Boo Boo Mütter Gewichtsverlust

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.