Nicki Minaj ve Eminem Instagram gönderisinde yazdıklarına rağmen çıkmıyorlar. Bir Minaj sırdaşı anlatıyor Dedikoducu Polis o 'şaka yapıyordu.' Bununla birlikte, bazı yayın organlarının tümü, sözde haberleri doğruluk kontrolü yapmadan bildirmek için fazlasıyla baş döndürücü idi.

Cuma günü bir Instagram gönderisinde müziğini tanıtırken, bir yorumcu Minaj'a “Eminem ile çıkıyorsun ???” diye sordu. buna 'evet' cevabını verdi. Genel olarak güvenilir olan TMZ daha sonra şöyle yazdı: 'Minaj interneti çılgına çevirdi ve Eminem ile kendisinin bir çift olduğunu doğruladı.' Web sitesi ayrıca 'Big Bank' şarkısında 'Slim Shady ile tanıştığımı söyledim, Em the Em'i aldım.' Karardığında, tekrar geri dönecek. ' Ayrıca sekiz yıl önce 'Roman’s Revenge' adlı şarkısında ortak çalıştıkları da belirtildi.



Eminem daha sonra Minaj'ın şakasına eşlik ederek rapçi arkadaşına cevaben 'Kızım bunun doğru olduğunu biliyorsun' yazdı. Kısa süre sonra karşılık verdi, “Bebeğim, düğüne kadar alçakta tutacağımızı sanıyordum. Eyvah. Eve gittiğimde seninle konuşacağım. ' Takas sadece bir şakaydı.

Bununla birlikte, TMZ gibi, diğer bazı kuruluşlar da benzer şekilde, gerçeklerini kontrol etmeden iki buluşma hakkında hikayeler yayınladı. The Günlük posta Örneğin, 'Nicki Minaj hayranlarını şok ederken yıldız, Instagram gönderisini ifşa ederken DATING arkadaşı rapçi Eminem olduğunu doğruladı.' The Atlanta Journal Anayasası 'Nicki Minaj, Eminem ile çıktığını söylüyor.' diye yazdı.

'Görünüşe göre Nicki Minaj Aslında Eminem'le Çıkıyor' Vanity Fuarı 'Bunu söylemenin iyi bir yolu yok, bu yüzden şunu söyleyelim: Nicki Minaj Eminem'le çıktığını doğrulamış görünüyor.' O esnada, Sayfa Altı “Nicki Minaj ve Eminem yeni bir çift olabilir” dedi. Ve E! 'Nicki Minaj, bu sabah başka bir hip-hop ağır sikletiyle çıktığını açıklayarak hayranlarını şaşırttı: Eminem.'

Minaj'a yakın bir kaynak bir kez daha Dedikoducu Polis arka planda, onunla Eminem arasındaki mesajların sadece şakaydı. İkisi iyi arkadaş ama romantik bir ilişki içinde değiller. Şunu da belirtmek gerekir ki, sosyal medyadaki pek çok hayran, birkaç medya kuruluşunun yanlış bir şekilde bunun gerçek olduğunu varsaymasına rağmen, ikilinin komik paylaşımının geçerliliğini hızlıca sorguladı.

Minaj aslında geçmişte birkaç rapçiyle çıktı. Son zamanlarda Nas ile bir ilişki içindeydi, ancak yedi ayın ardından Ocak ayında işi bıraktılar. Bundan önce Minaj, Meek Mill ve Safaree Samuels ile aşk yaşadı. Eminem talipler listesine eklenmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.