Nick Viall ve Vanessa grimaldi birlikte bir 'Bekarlığa Veda' programı yapmıyorlar. Dedikoducu Polis geçen hafta çiftin ayrılmasından sonra yayınlanan, ancak görünüşe göre ayrılmadan önce yazılmış olan bu yanlış raporu düzeltebilir. Çoğunlukla iddia, belirli bir tabloid kaynaklarının görünüşte hiçbir şey bilmediğini ortaya çıkarır.

Yaşam tarzı yeni sayısında tartışıyor, 'Ona son gülü verdi ... ama bu onların son şovu değildi. [Viall ve Grimaldi] henüz realite TV ile bitmedi. ' Tabloid iddiaları için sözde bir 'kaynak', 'Nick ve Vanessa bir sır saklıyorlardı. İlişkileriyle ilgili bir dizi çekiyorlar. Aylardır söylentiler var, ancak kimse imzaladıklarını bilmiyor. Los Angeles'talar ve çoktan çekime başladılar. 'Dahası, yanlış yönlendirilmiş dedikodu dergisi 'her şey yolunda giderse, bunun televizyonda bir düğüne yol açabileceğini' iddia ediyor. 'Hayranlar onları sonsuza dek mutlu bir şekilde yaşarken görmek istiyor.' O balon günler önce patladı. Gibi Dedikoducu Polis geçen Cuma açıklandı Viall ve Grimaldi nişanlarını iptal ettiler . Bir TV düğünü inşa eden bir yan program hakkındaki bu hikaye utanç verici bir şekilde geç, gülünç derecede yanlış ve açıkça uydurulmuş.

Gibi Dedikoducu Polis Daha önce de belirtildiği gibi, reality yıldızları ortak bir açıklamada, 'Nişanımızı sonlandırmaya karar verdiğimiz için ikimiz için de büyük bir kalp kırıklığı var' dedi. “Bu ilişkiyi her şeyimizi verdik ve umduğumuz peri masalı sonunu alamadığımız için üzüldük. Ne olursa olsun birbirimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kolay bir karar olmadı, ancak yollarımızı ayırdığımız için bunu birbirimize büyük bir sevgi ve hayranlıkla yapıyoruz. '

Bunlar, ilişkileri hakkında bir realite şovu yapmak üzere olan iki kişinin sözleri değil. Aslında Grimaldi, memleketi Montreal'de yaşamaya devam etmeyi planlıyor. Dolayısıyla, Los Angeles'ta bir yan ürünü filme çekmeyle ilgili bu tartışmalar tamamen saçma. Belirsiz olup olmadığı belli değil Yaşam tarzı kötü bir 'kaynak' tarafından aldatılmış veya çalışanlarından bazıları uzun bir hikaye yapma şansı yakaladıysa. Sonuç olarak, TV'ye gelen romantizmiyle ilgili 'Bekar' değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.