Are Nick Jonas ve Priyanka Chopra Los Angeles'ta gerçekten 20 milyon dolarlık bir malikane mi inşa ediyor? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, yeni evlilerin hayallerindeki evi inşa edecekleri bir site aradıklarını iddia ediyor. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Sözde 'kaynak' söyler Star Jonas “bunca yıldır Los Angeles'ta büyük bir mülk satın almaya direndi çünkü her zaman kendisi bir tane geliştirmek istiyordu” ve şimdi yeni evlendiği için bunu yapmaya hazır. Şüpheli içeriden, 'Ne inşa etmek istedikleri konusunda zaten fikirleri var ve 20 milyon dolardan fazla harcamaya hazırlar' diye ekliyor. 'Harika olacak!'Çiftin sözde inşa planları hakkında gerçek ayrıntılardan yoksun olan derginin hikayesi kesinlikle doğru değil. Dedikoducu Polis Chopra’nın sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize makalenin 'gerçek olmadığını' söyledi. Prizin anonim ve izlenemeyen ihbarcı iddialarına rağmen, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, 20 milyon dolarlık bir malikane inşa etmediğini onaylar. Aslında, Mimari Özet geçen yıl bildirdi Jonas ve Chopra, Beverly Hills'te 6,5 milyon dolarlık bir ev satın aldı .

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star yanlış bildirmek için Chopra, Jonas’ın bebeğine hamileydi . Bu son makale, ikilinin yolda bir çocuğu olduğundan bahsetmiyor. Bunun nedeni, derginin birkaç hafta önce sahte iddiada bulunduğunda söylediğimiz gibi, çiftin şu anda bebek beklememesidir.

Ayrıca, dedikodu medyasının şarkıcı ve oyuncunun yaşam durumunu çevreleyen birkaç hikaye uydurduğunu da belirtmek gerekir. Aralık ayında, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş yayını, National Enquirer , haksız yere iddia ettiği için Jonas ve Chopra Hindistan'a taşınıyordu . Çıkış, çiftin aktrisin memleketinde evler aradığını ve Jonas'a Bollywood filmlerinin teklif edildiğini iddia etti. Tüm öncül uydurma.

Bundan kısa bir süre sonra, Star Diğer kardeş satış noktası, TAMAM MI! hakkında bir hikaye uydurdu Jonas ve Chopra nerede yaşayacakları konusunda kavga ediyorlar . Magazin gazetesi, oyuncunun New York'ta yaşamak istediğini, kocasının ise Los Angeles'ı tercih ettiğini ve bunun ikisi arasında bir savaşla sonuçlandığını ileri sürdü. Bu hikaye de temelsizdi.

Yukarıda bahsedilen tüm bu makalelerde, magazin dergileri hikayelerini desteklemek için kimliği belirsiz “kaynakların” arkasına saklandılar. Ancak Chopra'nın bir temsilcisi onun adına konuştu ve hepsini kurgu olarak nitelendirdi. Aynısı bu sonuncusu için de geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.