Nick Jonas ' Kardeşler, Joe ve Kevin katılma kararıyla 'ihanete uğramış' hissetmeyin Ses Gülünç bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis var olmayan dramayı çürütebilir. Hikayede gerçek yok.

Geçen ay, Nick'in 18. Sezon'a katılacağı duyurulmuştu. Ses yeni bir koç olarak. Göre Yaramaz Dedikodu , şarkıcının kardeşleri ve grup arkadaşları onunla birlikte gerçek günahkar yarışmaya katılmaları istenmediği için mutlu değiller.Sözde bir kaynak, şu anda yolda olan kardeşlere atıfta bulunarak 'Üç adam arasındaki tüm rekabet, şimdiye kadarki en başarılı turları için bir araya geldiklerinde eridi' diyor. Mutluluk Başlıyor tur. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, üçlünün 'yeniden bir grup olarak spot ışığı paylaşmanın tadını çıkardığını' ekliyor, ancak Nick kariyerini bir kez daha tek başına almayı kabul ederek heyecanı yok etti. Joe ve Kevin'in artık kardeşlerinin yeni bir işi olduğu için 'yardımcı olamamaktan başka kötü hissetmeye' yardım edemeyeceklerini söyleyen görünüşte sahte ihbarcı, 'Eski bir yara açıldı,' diye ekliyor.

Web sitesinin uydurma raporuna rağmen Jonas Brothers arasında herhangi bir sürtüşme yaşanmadı. Aslında, Nick’in iki erkek kardeşi de katıldıkları için onu tebrik ettiler. Ses haber geçen ay açıklandığında. Joe kardeşinin bir videosunu retweetledi haberi duyuran ve ekledi, “Tebrikler kardeşim! 18. Sezonda onu öldürdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum ... '

O esnada, Kevin Twitter'a gitti ve Nick'in bir videosunu paylaştı haberleri üzerine dökmek Ellen DeGeneres Gösterisi . '@Nbcthevoice'a katıldığınız için @nickjonas tebrikler !! Seninle gurur duyuyorum!' Kayda değer bir şey, Joe ve Kevin duyuruyu yaptığında gündüz talk show'da kardeşlerinin yanında göründüler ve ikisi de onun için çok mutlu görünüyordu. Her şeye rağmen, Nick'in katılmasından kaynaklanan herhangi bir kızgınlık veya düşmanlık varsa Ses kardeşleri onu açıkça tebrik etmeyecekti.

Ek olarak, Jonas Brothers gelecek yılın Şubat ayına kadar birlikte turnede olacak. Üçü de çeşitli gösterilerinden Instagram fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor. Büyük bir 'ihanet' olsaydı, birlikte yolda olmak oldukça garip olurdu, ama durum bu değil.

Ne yazık ki, Dedikoducu Polis Nick'in katıldığı zaman Ses Önümüzdeki yıl, diğer koçlarla anlaşamadığına dair pek çok sahte makale olacak. Daha geçen ay Dedikoducu Polis bir döküm yayınladı koçları hakkında yanlış hikayeler Ses kan davası , magazin dergileri için yinelenen bir tema. Şimdi Nick'in (iddia edildiği gibi) kime karşı savaşta olacağına dair bahis oynuyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.