90'ların popüler komedisinin hayranları Bell tarafından kurtarıldı Peacock platformunun nihayet akışından sonra bugün seviniyorlar. ilk tam uzunlukta fragmanını yayınladı gösterinin merakla beklenen yeniden başlatılması için, 25 Kasım'da sona erecek. İki dakikalık klip, iki önemli (ve meraklı!) İstisna dışında tanıdık Bayside Lisesi yüzleriyle doludur - Dustin Diamond’ın nerdy Samuel 'Screech' Powers, Lisa Turtle gibi MIA gibi görünüyor!

Orijinal Bell tarafından kaydedildi Dizi

Orijinal Bell tarafından kurtarıldı dizi 1989'da ilk kez piyasaya sürüldüğünde beklenmedik bir hit oldu. Cumartesi sabahı bir dizi çizgi filmin yanında yayınlanan tek canlı aksiyon komedisi olarak, hiç kimse bunun sonunda 90'ların pop kültürü fenomeni olacağını tahmin edemezdi.Gänseblümchen auf Felsen der Liebe

Gösteri 1992'ye kadar orijinal oyuncu kadrosuyla devam etti ve iki spin-off serisi ortaya çıkardı. Bell tarafından kaydedildi: Kolej Yılları ve Bell tarafından kaydedildi: Yeni Sınıf. Ayrıca iki başarılı TV için yapılmış başarılı film vardı: Bell tarafından kaydedildi: Hawaiian Style (1992) ve Bell tarafından kaydedildi: Las Vegas'ta Düğün (1994).

Geçen yıl yeniden başlatma söylentileri dolaşmaya başladı ve Eylül 2019'da Peacock tarafından doğrulandı. Kovid-19 pandemisi , ekip sonunda çekime devam edebildi ve 25 Kasım prömiyer tarihi belirlendi.

Çetenin (Çoğu) Bir Araya Getirilmesi

Orijinal oyuncu kadrosunun çoğu yeniden başlatma için geri döndü. Mark-Paul Gosselaar, Zack Morris, Elizabeth Berkley ve Mario lopez Jessie Spano ve A.C. Slater rollerini yeniden canlandırıyor ve Tiffani Thiessen, muhteşem Kelly Kapowski olarak görünüyor. Şovda ayrıca Zach’in oğlu (Mitchell Hoog tarafından canlandırılan) dahil olmak üzere bir dizi taze yüzlü Bayside öğrencisi yer alıyor.

Ama cesur Bell tarafından kurtarıldı hayranlar, orijinal şovdaki iki ana karakterin yeniden başlatma fragmanında eksik olduğunu fark edecekler. Lark Voorhies'in canlandırdığı zengin kız Lisa Turtle'a ek olarak, inek ama sevimli Screech de dikkat çekici bir şekilde yok. Dustin Diamond tarafından canlandırılan Screech, dizinin ana komedi filmlerinden biri ve Bayside topluluğunun kilit oyuncusuydu.

Öyleyse neden bu iki ana karakter MIA? Hem Voorhies hem de Diamond, o zamandan beri inişler ve çıkışlar yaşadı. Bell tarafından kurtarıldı Yayınlandı — Diamond 2014'te şiddetli bir saldırı nedeniyle hapse girdi, Voorhies ise 2015'te bir dizi tuhaf TV görüntüsü yaptıktan sonra incelemeye alındı. Belki de davranışları, reddedilmelerinin nedeni mi?

Kate und William Baby News Zwillinge

Bu yılın başlarında, Diamond TMZ'ye söyledi Screech olmadan yeniden başlatmanın gülünç olacağını ve Voorhies, Dr. Phil'e başvurdu dışlanmanın onu incittiğini.

Neden Screech ve Lisa'nın Bayside Lisesi'nde istenmeyen kişiler olduğunu düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yeni yayınlanan fragmana göz atın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın!