Büyük bir tabloidden yakın tarihli bir rapor iddia edildi Sharon Osbourne sözde sürdü Marie Osmond bırakmak Konuşma . Prizin en yeni sayısında iddia ikiye katlandı. Dedikoducu Polis hem orijinal raporu hem de bu en yeni güncellemeyi gözden geçirdi ve bu söylentiyi tamamen temizlemek için çok ihtiyaç duyulan bağlamı sağlayabilir.

Sharon Osbourne, Marie Osmand’ın 'The Talk' Ayrılışının Arkasında?

'Darmadağınık gevezelikten' bahsederek, National Enquirer Sharon Osbourne'u, müzik efsanesi Marie Osmond'un 'dışlanan' bir 'anahtar figür' olarak adlandırdı. Konuşma . Osmond'un gösteriden 'diğer projeleri takip etmek' ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmek için ayrılması konusundaki ısrarına rağmen, tabloid, şarkıcıyı gösteriden çıkaranın aslında Osbourne olduğu konusunda ısrar etti.Primetime Emmy Ödülleri

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

auf den ersten Blick matt und bernsteinfarben verheiratet

Bir kaynak, çıkış noktasına Osbourne'un 'Marie'nin dikkatleri üzerine çekmeye çalışmasına katlanmayacağını' söyledi. Aslında, sette düşmanlık o kadar kötüleşmişti ki Osbourne, diğer yardımcı sunucu Sheryl Underwood ile birlikte 'Marie konserve edilmezse istifa etmekle tehdit ettiler!' Ama şimdi Osmond gittiğine göre, onun ayrılışı sözde “büyük bir tepkiye yol açtı - hayranlar şimdi onun yerine Sharon'ın baltayı almasını talep ediyorlar”, çıkış nefes nefese sona erdi.

Bu Söylenti Daha Önce Gördük

Dedikoducu Polis Sharon Osbourne'un itici güç olduğu söylentilerine değindi Marie Osmond’un gösteriden ayrılma kararının arkasında birkaç hafta önce. Bu çıkışın aptalca alıntı yaptığı orijinal makalede, Osmond'un gösteriden ayrılmaya karar vermesinin birkaç nedeni vardı. Daha küçük bir bütçe olan Osmond, yapımcının şov vizyonuna uymayan bir 'softie ve pushover' olmasının yanı sıra, gösterinin batmakta olduğuna dair iddia edilen artan duygu, Osmond'un neden ayrılmasının nedenleri olarak listelendi. .

Gazetecinin her iki makalesinde de bahsetmeyi ihmal ettiği, Osmond’un ayrılışını etkileyen büyük bir faktör, devam eden koronavirüs salgınıdır. Konuşma yılın başında beklenmedik bir ara verdi ve ölümcül Covid-19 virüsünü çevreleyen sağlık kurallarına uymak için formatını tamamen yeniden düzenlemek zorunda kaldı. Bu, özellikle şovun yeni üyesi Osmond olmak üzere kimsenin geldiğini görmediği bir değişiklikti.

Gündüz Emmy Ödülleri

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Streisand und Brolin waren immer noch verheiratet

Bilgilerimiz için bilinmeyen, doğrulanmamış 'içeriden' birine güvenmek yerine, Dedikoducu Polis emektar oyuncunun bu konudaki sözünü almaya karar verdi. Sırasında sanal ziyaret -e Andy Cohen ile Neler Oluyor Canlı İzle , Osmond Andy Cohen'e, bildirilen anlaşmazlık hakkında konuşması istendikten sonra 'Okuduğunuz hiçbir şeye inanmayın' dedi. 'Sharon ve ben çok iyi arkadaşız,' diye devam etti Osmond,

Çok farklıyız, ikimiz de güçlü kadınlarız, yani bu işin içindeyim - bu benim altıncı on yılım! Ben buralardaydım.

Bu kesinlikle bize bir 'itme' veya 'yumuşaklık' gibi gelmiyor. Dedikoducu Polis zaten belirledi Enquire’s Kan davasıyla ilgili ilk rapor tamamen sahteydi, bu da bu utanç verici teşebbüsü takip etme girişimini de yanlış kılıyor. Bu çıkış, özellikle Sharon Osbourne hakkında tuhaf iddialarda bulunmak gibi kötü bir alışkanlığa sahip. Magazin bir zamanlar iddia etti Osbourne ölüyordu ve yaşayacak haftaları vardı . Raporun tamamen uydurma olduğunu kesin olarak kanıtladık. Osbourne’un devam eden sağlığı, kararımızın doğru olduğunu kanıtladı. Bu yayın aynı zamanda söylentilerin arkasındaydı. Ozzy Osbourne, karısının saçlarının gri olmasına izin verdiği için üzgündü . Tamamen saçma ve yanlıştı. Bu tabloid o kadar sık ​​yalancı olduğu kanıtlandı ki hala ona güvenen okuyucuların kalması şaşırtıcı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.