Olivia Wilde ve Jason Sudeikis geçtiğimiz günlerde yedi yıllık nişanlarının sona erdiğini duyurdu. Bir tabloid, ikisinin uzlaştığını ve tekrar çıkmaya başladığını bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

'Tekrar beraber?'

Göre Yeni fikir , Wilde ve Sudeikis '20 Aralık'ta yeniden bir araya gelirken aşık çiftin her santimine baktılar.' İkili 'konuşurken yakalandılar ve arabaları tarafından kucaklandılar.' Çiftin arkadaşları 'her şeye rağmen her şeyi tamir edebileceklerini umuyorlar.' İçeriden biri, 'Birlikte çok iyiler ve belli ki hala birbirlerini seviyorlar. Belki de ayrıldıklarını duyurmak, henüz bitmediklerini fark etmeleri için ihtiyaç duydukları sarsıntıydı?Olivia Wilde ve Jason Sudeikis, fotoğrafçılara omuzlarının üzerinden cilveli bakışlar atıyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Şimdi Bitti

Son zamanlarda Sudeikis ve Wilde'ın Los Angeles'ta kucaklandı . Bu tatlı bir jestti, ama ikisinin tekrar bir araya geldiklerinin kanıtı değil. İkili Kasım ayında ayrıldıklarını açıklarken, aslında yıl başında nişanlarını sonlandırdılar. Çifte yakın bir kaynak anlattı İnsanlar çok daha saygın bir kaynak Yeni fikir , 'bu dostane bir davranış ve harika bir ortak ebeveynlik rutinine geçtiler.'

Sudeikis ve Wilde, iki çocukları sayesinde her zaman birbirlerinin hayatlarında olacaklar, bu yüzden işe yarayan bir anlaşmaları olduğunu görmek gerçekten güzel. Wilde Harry Styles ile çıkmak şimdi, üzerinde çalışırken tanıştığı Endişelenme sevgilim . İki romantizmin hiçbir şekilde örtüşmesi yoktu ve örtüşmemeye devam ediyor.

Arkadaşlar Magazinlerle Konuşmaz

Dedikoducu Polis ayrıca bir tabloid, çiftin arkadaşlarının nasıl hissettiğini bildiğini iddia ettiğinde ne kadar şüpheli olduğunu belirtmek ister. Ünlülerin gerçek arkadaşları kişisel duygularını asla gazetelerle paylaşmazlar. Bu Yeni fikir hikâye çok uzak değildi, ikisi son fotoğraflarda dostane görünüyordu, ancak sahte spekülasyondan başka bir şey değil.

Besetzung von State Farm Commercial
Fildişi bir elbiseyle Olivia Wilde, siyah smokin içinde Jason Sudeikis ile gülüyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Diğer Sahte Buluşmalar

Sudeikis ve Wilde, bu tabloid'in temelsiz bir şekilde tekrar bir araya geldiklerini söylediği ilk çift değiller. Birkaç ay önce bunu bildirdi Courteney Cox ve David Arquette bir saniye sevgi veriyordu. Bu hikayeyi, her ikisinin de yıllardır uzun süreli ilişkiler içinde olduklarına ve romantik bir yeniden bir araya gelme ihtimalinin son derece düşük olduğuna işaret ederek kırdık. Sudeikis ve Wilde gibi, ikisi hala birlikte çocuk yetiştiriyor ve yakın kalıyor.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston sürekli olarak Yeni fikir yeniden birleşme hikayeleri. Görünüşe göre ikisi gizli bir kız yetiştirmek onların içinde yeniden satın alınan eski ev . Pitt ve Aniston 2020'de birkaç kez bir araya geldiler, ancak çıkmıyorlar. Wilde, Stiller ile çıkıyor, Sudeikilerle değil, bu yüzden bu hikaye tamamen sahte.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal ile Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.