Dır-dir Beyoncé dört numaralı bebeğe hamile misiniz? Bir tabloid, başka bir çocuğun yolda olduğunu söylüyor, ancak çürümüş ünü Dedikoducu Polis şüpheli. İşte hikaye.

Bir Bebek Yumruğu ile mi Gördünüz?

Kadınlar Günü 'Crazy In Love' şarkıcısının 'New York sokaklarına çıkarken parladığını' söyledi. Karnına 'gemide kabarcık' yazan bir okla ortak olan tabloid, O ve eşi Jay-Z'nin 'başka bir bebeği duyurmak üzere olabileceğini' söylüyor. Sağlanan fotoğrafta, kıyafeti figürünü tamamen gizliyor ve bu poz, kalçasına midesinden daha fazla bakabileceğimiz anlamına geliyor, bu yüzden bir bebek yumruğuysa her iki şekilde de söylemek zor.Gazeteci sözde bir kaynakla konuştu ve Beyonce'nin bebeğinin yumruğunu 'saklamaya bile çalışmadığını' söyledi, 'bu yüzden herkes yakında bir duyuru yapılacağını tahmin ediyor'. Makale, 'o ve Jay uzun zamandır ailelerine dördüncü bir çocuk eklemek hakkında konuştular' diyerek sona eriyor. Beyonce ve Jay-Z bulabileceğiniz en özel güç çiftlerindendir ve ek çocuk isteme konusunda herhangi bir ipucu vermemişlerdir.

Tabloid Dilsizdir

Bu biraz hikaye dışı Kadınlar Günü kesinlikle spekülasyon yapıyor. Bir bebeği “ilan edebileceğini” söylüyor. 'Söylentilere' ve 'herkesin nasıl tahmin ettiğine' atıfta bulunuyor. İddia edilen bebek yumruğunu gösteren ok bile bir soru işareti içeriyor. Bu tabloid, 'hamile olabileceğine dair bir söylenti var' dışında cesurca bir şey söylemiyor. Biz çürütülmüş hamilelik söylentileri Beyoncé hakkında daha önce ve bu makale herhangi bir kanıt olmadan sadece daha fazla spekülasyon.

Her şey mümkündür, ancak kesin kanıt eksikliği, gerçek bir hamileliği tamamen tesadüfi kılar. Beyonce'nin en son fotoğrafları içinde Günlük posta figürünü vurgulayın ve hamileliğin olası görünmemesini sağlayın, ancak her şeyin mümkün olduğunu varsayıyoruz. Beyoncé / in önceki bebek duyurusu teatriklerle dolu ve anında ikonikti, bu yüzden potansiyel bir dördüncü çocuk için bundan daha azını beklememeliyiz.

https://www.instagram.com/p/BP-rXUGBPJa/?utm_source=ig_web_copy_link

Bu Tabloid Sık Sık Bebek Ağlıyor

Rapordan şüpheli olmamızın ana nedeni, uzun sahte hamilelik raporları listesinden geliyor. Dedikoducu Polis bu tabloidden bozuldu. Nicole Kidman'ın bir halka açık hamilelik duyurusu Instagram'da gerçekten sadece büyük bir fular takarken. İçin bir mucize bebek Kate Hudson hiçbir yerde bulunamaz. Her ikisi de Lady Gaga ve Jennifer Garner Şimdiye kadar ikisinin de çocuğu olmalıydı, ancak bu tabloid bebek söylentileri hiçbir zaman bir şey ifade etmiyor gibi görünüyor.

Beyonce, ailesinin fotoğrafları ve haberleri konusunda kasıtlı olarak dikkatli. Dördüncü bir bebeği varsa, bu başka bir internet kırma olayı olur. O zamana kadar, magazin dergileri sadece rastgele fotoğraflara işaret edip “belki” hamile olabileceğini “yapabilir” diyebiliyordu. Beyonce bir duyuru yapana kadar hepimiz şüpheli kalmalıyız.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.