Nasıl olduğunu hiç merak ettim İngiliz kraliyet ailesi etrafında gezinmek? PBS’nin yeni şovu, Kraliçe ve klanı bir asırdan fazla bir süredir dünya çapında. Büyüleyici arşiv görüntüleri ve hükümdarların yanında seyahat eden kişilerle röportajlar içeren bu iki bölümlü özel etkinlik, kraliyet ailesine takıntılı herkes için mutlaka izlenmesi gereken bir şey.

Ron White und Margo Rey

İlk bölüm 15 Kasım Pazar günü yayınlanacak - Kraliyet Treninin Sırları - tarihteki en lüks lokomotiflerin tarihinin derinliklerine iner. Queen Victoria’nın 23 ayar altınla boyanmış tren vagonundan Kraliçe Elizabeth’i taşıyan havalı, modern trene kadar, Prens Charles ve bugünün kraliyet ailesinin geri kalanı, şimdiye kadar gizli kalmış muhteşem ortamlara götürüleceksiniz.Kraliyet Uçuşunun Sırları, Takip eden 22 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan, izleyicilere kraliyet ailesinin gökyüzüne nasıl savurganlık getirdiklerine birinci sınıf bir bakış sunuyor. Bölüm, Majesteleri'nin özel uçaklarında pilotlar ve mürettebat üyelerinden büyüleyici hikayeler içeren heyecan verici hava yolculuklarını ayrıntılarıyla anlatıyor. Nereden kraliçeler 1953'te 44.000 millik İngiliz Milletler Topluluğu turu, sevgili Prenses Diana'nın cesedinin Londra'ya uçtuğu kasvetli güne kadar, kraliyet ailesinin göz alıcı, jet sosyete maceralarını öğreneceksiniz.

Kraliyet Seyahatinin Sırları prömiyer 15 ve 22 Kasım Pazar günleri, 10: 00-11: 00 ET. Ayrıca, PBS.org ve PBS Video Uygulaması dahil olmak üzere tüm istasyon markalı PBS platformlarında yayın yapacak.