Gen Zers, BTS için çılgına dönmeden veya Y kuşağı Backstreet Boys üzerinde eriyip gitmeden önce, Bloktaki Yeni Çocuklar (NKOTB). Neredeyse on yıl boyunca, Boston bölgesinden bilinmeyen beş çocuktan oluşan erkek grubu: Donnie Wahlberg, Joey McIntyre, Danny Wood ve Jordan ve Jonathan Knight kardeşler, pop kültürünün zeitgeistini tanımladı. İkinci albümleri, Hangin ’Tough , sekiz kat platin çıktı ve ilk on vuruşta beş krank yaptı. 90'ların başında favori üyesi olmayan bir genç kız bulmakta zorlanacaksın.

Ancak plak, konser ve ürün satışları için rekorlar kırdıktan sonra grup, grunge çağına yol açmak için dağıldı. 2008'de KNOTB yeni bir albümle geri dönüş yapmaya çalıştı. Blok . 2014'te Hollywood Walk of Fame'de bir yıldızla onurlandırıldılar, ardından sonraki yılları dönemlerinin diğer sanatçılarıyla (Paula Abdul, Boyz II Men, Debbie Gibson, Naughty by Nature, vb.)Şimdi kesinlikle zirvelerini geçmiş olsalar bile, yardım edemeyiz ama bu günlerde neler yaptıklarını merak ediyoruz. New Kids on the Block üyelerinin bugün nerede olduklarına bir göz atalım.

Donnie Wahlberg

Donnie Wahlberg ve eşi Jenny McCarthy

(Donnie Wahlberg / Instagram)

Donnie Wahlberg'in NKOTB'nin orijinal üyesi olarak seçilmiş olması şaşırtıcı değil. Yeteneği gerçek bir anlaşma ve hayatının pop müzik döneminden çok sonra ona çok hizmet ediyor.

51 yaşındaki Wahlberg, 1996'dan beri başarılı bir oyunculuk kariyerine sahipti. Büyük ekranda, Fidye (yönetmen Ron Howard), Altıncı His ve korku filmi serisinin üç bölümü Testere .

Wahlberg televizyonda beğenilen mini dizilerde rol aldı Kardeşler grubu ve NBC’ler Boomtown . Şu anda, CBS polis temalı dramasının on birinci sezonunda görünmeye hazırlanıyor. Mavi Kanlar . Dedektif Danny Fitzgerald'ı canlandıran Wahlberg, birlikte rol alıyor Tom Selleck ve Bridget Moynihan.

Görünüşe göre suç, Wahlberg için büyüleyici bir konu. Film çekmediği zaman Mavi Kanlar , o HLN’nin sunucusu Çok Korkunç İnsanlar . Temmuz ayında ikinci sezonunu yayınlayan dizi, tarihin en kötü şöhretli suçlularının hayatlarını detaylandırıyor.

Eski erkek grup kötü çocuktan ciddi aktörün de eğlenceli bir yanı var. 2014-2019 arasında Wahlburger - kardeşleriyle sahibi olduğu burger zinciri hakkında bir realite şovu işaret ve Paul. Senaryosuz dizi 10 sezon boyunca koştu ve iki Emmy adaylığı kazandı.

Ayrıca bir spin-off başlattı. Wahlberg'in 2014'teki evliliğinin ardından Jenny McCarthy , A&E üç sezon yayınladı Donnie Jenny'yi Seviyor , hangi hayatlarını yeni evliler olarak kaydetti . Bugünlerde bir podcast formatına geçtiler ve Wahlberg, The Jenny McCarthy Gösterisi karantina sırasında zaman geçirmek.

Jonathan Knight

Jonathan Knight ve kocası Harley Rodriguez

(Instagram)

NKOTB'nin en yaşlı üyesi de ayrılan ilk kişiydi. 1994'te Jonathan Knight, albüm turunun ortasında gruptan çıktı. Müzikle Yüzleş . Grup, halka yaralı olduğunu söyleyerek hasar kontrolü yapmaya çalışırken, haftalar sonra resmi bir bölünme duyurdular.

O zamandan beri Knight çok düşük bir profil tuttu. İçinde İle 2000 röportaj İnsanlar , şöhret baskısının onu uçurumun dışına ittiğini ortaya çıkardı.

'Bazen, o zamanlar çok korkutucuydu' dedi. Genç idol olmanın 'eğlenceden daha eğlenceli' olduğunu kabul ediyor, ancak 'Çok fazla anksiyete nöbetlerim oldu. Bu saldırıların eğlence sektöründen ayrılmaya karar vermemde büyük etkisi oldu. '

Knight, Massachusetts'te bir emlak geliştiricisi olarak yeni bir hayat bulduğu kırsal bir bölgeye çekildi.

Bununla birlikte, 2011'de, cinsel yönelimi hakkındaki söylentileri netleştirmek için bu kez tekrar spot ışığının altında buldu. Eski genç pop yıldızı Tiffany, bir televizyon röportajında ​​Knight'ın eşcinsel olduğunu 'açıklamış' ve bazı hayranları şaşırtmıştı.

Grubun resmi web sitesindeki bir gönderide, 'Kendimden başka hiç kimse tarafından dışarı çıkmadım. Bunu neredeyse yirmi yıl önce yaptım. Sırf NKOTB ile yeniden bir araya geldiğim için her şeyi tekrar alenen yapmam gerekeceğini hiç bilmiyordum! Hayatımı çok açık bir şekilde yaşadım ve eşcinsel olduğum gerçeğini asla saklamadım. Görünüşe göre eşcinsel bir halk figürü olmanın ön şartı, bir derginin kapağında 'Ben eşcinselim' başlığıyla görünmektir.

“Hayatımı açık ve dürüst yaşamayı seviyorum ama şu anda özel hayatımı daha fazla tartışmamayı seçiyorum! Grup arkadaşlarım özel hayatlarını sevdikleriyle tartışmıyorlar ve sadece gey olduğum için benimkini tartışmam gerektiğini düşünmüyorum! '

Knight ve 12 yıllık ortağı Harley Rodriguez, 2015 yılında 26. sezonuna katıldı. İnanılmaz yarış . İkili 9. sırada tamamladı. Dört yıl sonra, Knight Afrika'da tatildeyken ona evlenme teklif etti.

2016'da yaptığı bir görünümde, 'Komik olan bu, iki adam her zaman zordur' dedi. Jenny McCarthy Gösterisi . 'Kim öneriyor gibi mi? Kim sorar? Ve bence bu bizim sorunumuzdu. Sormasını bekliyordum, muhtemelen sormamı bekliyordu. '

Bu günlerde çift, Massachusetts, Essex'de yedi dönümlük bir arazide yaşıyor. Knight bir HGTV pilotu için restorasyonlarını kronikleştirdi, Çiftlik Evi Fixer .

Ürdün Şövalyesi

Boston Bruins forması giyen Jordan Knight

(Jordan Knight / Instagram)

Was ist Lebrons Vermögen

Jordan Knight, New Kids on the Block'un dağılmasının ardından gösteri dünyasında kalmak için çeşitli çabalar gösterdi. 1999'da solo bir kariyere başladı ve 2004'te VH1’lerin kadrosuna katıldı. Gerçeküstü Yaşam .

Son müzikal projesi 2014 yılında Backstreet Boys’tan Nick Carter ile ortak albüm için birlikte çalıştığı zamandı. Nick & Knight .

Bu günlerde Knight, tıpkı COVID çağında hepimiz gibi yaşıyor gibi görünüyor. NKOTB yeniden birleşme şovları iptal edildiğinde veya beklemeye alındığında, eşi Evelyn Melendez ve iki oğluyla (Dante, 21 ve Eric, 13) evde gözlerden uzak duruyordu.

'Bunlar şu anda yaşadığımız tuhaf zamanlar,' dedi Mayıs 2020 röportajı Boston dergisi . Knight, Netflix'e gevezelik ederek vakit geçirdiğini itiraf etti (karısı onu Grace ve Frankie ), dondurmanın tadını çıkarıyor ve aileyle masa oyunları oynuyor.

Knight ayrıca yatırımcı olduğu İtalyan restoranı Novara'yı takip etmek için zaman harcıyor.

'İnsanlar mücadele ediyor, dedi. 'Neyse ki, birçok restoran ayakta kalmalarına yardımcı olmak için federal hükümetten kredi aldı, ancak bu gerçekten zor.'

Danny Wood

Danny Wood boş arenada New Kids On The Block ile turnede

(Danny Wood / Instagram)

Danny Wood, NKOTB’nin ilk bölünmesinin ardından bir dizi kişisel aksilik yaşadı. İçinde 2018 röportajı VE 1999'da meme kanserinden annesinin ölümünün, dünyasının onun etrafında “parçalandığını” hissettirdiğini ortaya çıkardı.

Keder, iki kızını paylaştığı o zamanki eşi Patricia Alfaro ile olan evliliğine de sıçradı.

Wood, 'Uzun zamandır kabul etmediğim için hayatımda büyük bir etkisi oldu,' dedi. '[Annem] hayatımda o kadar etkiliydi ki kabul etmedim. Benim ve eski karım arasında, benim için ve onun için diğer meseleler, evliliğimizi sona erdirdi. '

'Orada her zaman, gerçekten ele almadığım bir acı vardı çünkü sadece her geçen gün hayatın üstesinden gelmeye çalışıyordum. Muhtemelen boşanana kadar [2006'da] ve gerçekten de zamanlarının çoğunu benimle geçiren çocuklarla tek başıma kaldım, sonunda onun vefat nedenlerini anlamaya başlayabildim ... '

Wood adlı bir kar amacı gütmeyen kuruluş kurdu Betty'yi hatırla annesinin şerefine. Toplanan fonlar, hastaların tedaviye katılabilmelerini sağlamak için tıbbi faturalar, kira, bakkaliye ve hatta araba onarımlarından her şeyi karşılamaya yardımcı olmak için kullanılır.

Aynı zamanda kanserden kurtulan kız kardeşi Bethany, örgütün müdürü olarak görev yapıyor. 2015 itibariyle ve büyük ölçüde “Blockheads” in yardımıyla vakıf 1.5 milyon dolar topladı.

Wood, NKOTB için COVID-19 sonrası planları beklerken, yeni bir büyükbaba olarak zamanının tadını çıkarmaktadır. Rose Elizabeth Wood, 14 Ağustos 2019'da doğdu — Wood, gelişinin haberini mutlu bir şekilde paylaştı sosyal medyada .

Joey McIntyre

Joey McIntyre, çocukları Griffin, Rhys ve Kira ile birlikte

(Joey McIntyre / Instagram)

NKOTB'nin bebeği Joey McIntyre, grup bölünmesinden bu yana yoğun bir kariyeri sürdürmeyi başardı. 1998'den beri sonuncusu 2011 tatil rekoru olmak üzere yedi solo albüm çıkardı. Noel için Eve Gel .

Ancak en büyük başarısı sahnede. 2001'de McIntyre, profesyonel tiyatroya ilk çıkışını Jonathan Larson’ın Broadway dışı prodüksiyonunda yaptı. tik, tik… BOOM! (80'lerin genç idolü, Molly Ringwald, başrolü paylaştı). Üç yıl sonra, Broadway'deki ilk çıkışını Kötü , başrol Fiyero'yu oynuyor. Ayrıca film uyarlamasında rol aldı. Tony n’Tina’nın Düğünü aynı yıl Mila Kunis .

McIntyre ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda TV şovunda yer aldı: Psych , McCarthys , ve Fuller Evi .

Son olarak 2019'da Sara Bareilles müzikalinde Dr.Pomatter rolüyle Broadway'e döndü. Bayan garson .

Staatsfarm nie kommerzielle Schauspielerin

NKOTB ile performansı sahne oyunculuğuyla karşılaştırdığımızda, 2019 röportajı , 'Elmalar ve portakallar ama yine de meyve. Yeni Çocuklar rock yıldızı oluyor. İlk hitimiz 'Please Don't Go Girl' idi ve ben bunun için başrolü söylemeliyim. Bunu 30 yıldır söylüyorum. Şovumuzda özel bir an yaşadım ve tarih var ve bu harika bir şarkı. Ve sonrasında, insanların hepsi 'Broadway yapmalısın!' [gülüyor] Arenadan bağımsız olarak bağlanma şeklimle bağlantı kuruyorum. '

Son kariyer başarılarının ötesinde, McIntyre 2003'ten beri Barrett Williams ile evlidir. Çiftin üç çocuğu vardır: Griffin, Rhys ve Kira.