Yeni kız 2018'de sona ermiş olabilir, ancak yayınlandığı yedi sezon boyunca komedi milyonlarca kişi tarafından büyük beğeni topladı ve sevildi. Şimdi, oyuncu kadrosu, muhabirlerden alıkoymak zorunda kaldıkları utanç verici sorular da dahil olmak üzere, perde arkasındaki daha az komik anlardan bazılarını paylaşıyor.Gösterinin erkek yıldızları Salı günü bir araya geldi Yeni Kız Erkek Çocuklarla Bir Gece -parçası bu yılki sanal Akbaba Festivali . Bir noktada, panel moderatörü (ve Yeni Kız şov sorumlusu) Liz Meriwether, kadroda iki Siyah adamın olmasına bakıyor.Arka plana aşina olmayanlar için, Damon Wayans Jr. pilotta Koç olarak göründü, ancak ABC’de bir rol üstlendi. Mutlu sonlar zamana kadar Yeni kız alındı. Gösteri, Lamorne Morris'in canlandırdığı Winston adlı yeni bir karakterle devam etti. Ama ne zaman Mutlu sonlar iptal edildi, Wayans Jr. FOX şovuna döndü ve ekranı Morris ile 3. ve 4. sezonlar için paylaştı.

william h macy und frau

'O kadar çok sorum var ki ... Lamorne'un şimdi [Damon geri döndüğüne göre] ayrılması gerekiyor mu?' dedi Meriwether. İnsanların hayal bile edemeyeceği gibiydi.Anekdot, Morris ve başrol oyuncusu Jake Johnson'ın kırmızı halıda özellikle kötü bir deneyimden bahsetmesi için kapıyı açtı. Altın Küreler .

Morris, 'Sana bir şey söyleyeyim, bu soruları çok aldım,' dedi. 'Bir süre sinir bozucu olmadı. Sanırım bu dürüst bir soruydu, çünkü mantıklı, değil mi? Belki insanlar benim ... bir Siyah yüzün diğerinin yerine geçtiğini fark etmeyeceklerini düşündüler. '

Fitness-Klasse Helden travie mccoy

Ancak Johnson, suç işleyen muhabirlerle ilgili tavrı konusunda daha samimiydi. 'Bunlar tam bir köpek boktan sorulardı ve sonra sormak için mırıldandı,' İkiniz de şovda olabilir misiniz? 'Dedi. Kesinlikle yapabilirsin. Sadece bir Siyah adama ihtiyacınız yok, bir sürü şovda görebilirsiniz. Televizyon şovlarında iki Siyah adam olmasıyla ilgili bir sürü köpek boktan röportaj vardı. 'ist Keith Urban und Nicole Kidman Scheidung

Morris işleri adım adım attı ve sonunda saçma sorulara akıllıca yanıtlar verdi. 'Bunu daha önce bir soru satırında söyledim:' Lamorne, öyleyse Koç geri döndüğünde Winston'a şimdi ne olacak? ' Zooey Deschanel ] ayrılacak. 'Bir kişi eksik, bu yüzden bir kişinin ayrılması gerekiyor. Onun ben olacağımı mı düşünüyorsun?

Röportajdan daha fazlası için klibe göz atın.