National Enquirer Bu haftaki korkunç 'haberciliği' için utanmalı ve utanmalıdır. Tabloid, 25 Mayıs 2020 tarihli gazetesinin 15. sayfasında bir haber yayınladı. Roy Boynuz efsanevi Siegfried ve Roy Covid-19'dan mucizevi bir şekilde iyileşiyordu. Hikaye sadece yanlış değil, aynı zamanda kınanması gereken bir hikaye.

Horn, geçen hafta Covid-19'a yakalandıktan sonra trajik bir şekilde vefat etti. Las Vegas efsanesi, 2003 yılında bir gösteri sırasında ikilinin ünlü beyaz kaplanlarından biri tarafından saldırıya uğradığında, sahnedeki rezil olayından sonra hayatının sonlarında birçok zorlukla karşılaştı. İkili, o zamandan beri çoğunlukla emekli oldu, kaplanları yaşıyor. Eğlencelerin de yaşadığı Las Vegas'ta bir sığınakta.Horn Geçen Ay Sonunda Hastalığını Açıkladı

Bu yıl açık ara en kötü zorluk trajik bir şekilde geldi. Horn, 28 Nisan'da yayıncısı aracılığıyla Covid-19'a yakalandığını ve iki haftadan kısa bir süre sonra kısa bir hastanede kaldıktan sonra hastalığa yenik düştü ve 8 Mayıs'ta 75 yaşında öldü. National Enquirer Horn hakkında haber yapmak utanç vericiydi.

National Enquirer Haberi Kaçırmış Olmalı

'Covid Deathbed'den Mucize Kurtarma!' Alt başlığı olan bir makale son sayısında yer almaktadır. Makalede, çoğu kez itibarını yitiren çıkış, sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak 'Neredeyse her gün iyileştirmeler yapıyor!' Utanç verici dergi, sihirbazın sağlığının remdesivir ilacıyla tedavi edildikten sonra iyileştiğini iddia ederek, 'içeriden kişiler, inanılmaz bir geri dönüş yaşadığını özellikle bildirdi.'

Genellikle, magazin gazetelerinin kötü raporlama standartlarını rapor ettiğimizde, bu belirli yayının, hakkındaki sahte hikayesi gibi aptalca şeylere odaklanır. Matthew McConaughey, Jeopardy . Fakat Enquirer ayrıca daha karanlık bir tarafı var Dedikoducu Polis (yanlış) tahmin etme konusundaki garip takıntısı gibi raporlar Kraliçe Elizabeth’in ölümü . Ancak daha önce tabloid'in bu kadar utanç verici, çirkin ve aşağılayıcı şekilde yanlış olduğunu hiç bildirmemiştik.

Tabloid'in Mazereti Yok

Bu yayın, New York ve LA'daki gazete bayilerinde 13 Mayıs Çarşamba günü, sanatçı korkunç hastalığa yenik düşüyor . Biliyoruz ki Ulusal Enquirer sık sık havadan hikayeler icat eder, ancak bu sahte hikayenin yayından çıkarıldığından neden emin olamadığı bizim için bile bir muammadır. Dedikoducu Polis . Gazetenin sahte haberciliğini düzeltirken sık sık neşe duysak da, bu üzücü hikaye bize hiçbir şey getirmiyor. Bu sadece baştan savma bir habercilik değil, alçakça.

Gazete utanmalı ve utanmalıdır, ancak bu yazıdan itibaren, yayın organı kalitesiz haberciliği için bir düzeltme yapmadı veya özür dilemedi. Web sitesinde, Twitter beslemesinde veya basının başka herhangi bir yerinde değil. Açıkçası biz de nefesimizi tutmuyoruz ki tutacak. Tabloid tahmin ettiğinde yanlış bir şekilde ölümü öngörür , çoğu zaman iyi olduğu gibi, tahmin tahmin edilebileceği gibi yanlış olduğunda her zaman sessizdir.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.