Naomi Watts yalvarmıyor Nicole Kidman Bu hafta düzmece bir tabloid hikayesine rağmen kariyer kurtaran bir oyunculuk işi için. Söylenti tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

National Enquirer 'Çılgınca' Watts'ın, 'kariyerini kurtarmak için çabaladığını' Kidman'a rolleri bulmasına yardım etmesi için 'yalvardığını' iddia ediyor. Tipik melodram tarzında, magazin gazetesi, arkadaşını yıllarca 'küçümsedikten' sonra, Watts'ın Kidman'a 'kuyruğu bacaklarının arasında' geri süründüğünü iddia eden 'casuslardan' alıntı yapıyor. Sözde kaynak, Watts'ın, Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston gibi diğer Hollywood kodamanlarıyla bağlantı kurması için yardım istediğini iddia ediyor.Dedikoducu Polis bu hikayenin gerçek olmadığını teyit edebilir. Burada paketten çıkarılacak çok şey var. Her şeyden önce, duruma yakın bir kaynakla görüştük ve Watts'ın hiçbir şekilde Kidman'dan rol almasına yardım etmesini istemediğini söyleyen bize güvence verdi. İkincisi, son yıllarda Watts'ı Kidman'ı 'küçümsemekle' suçladığında magazin dergisinin ne anlama geldiğine dair hiçbir fikrimiz yok. İki aktris çok yakın arkadaş. Dergide hatta onlardan şöyle bahsediyor 'Eşi benzeri olmayan güçlü bir çift' 2018 yılında. Dünyada ne var Enquirer hakkında konuşmak?

Üçüncüsü ve belki de en önemlisi, Watts'ın rol almak için herhangi bir yardıma ihtiyacı yoktur. Aktrisin 2020'de şu ana kadar çıkacak üç farklı filmi var: Boss Seviyesi, Bir Zamanlar Staten Island'da, ve Penguin Bloom. Hatta yapımcılığını yaptığı filmlerden son ikisi. Penguen Çiçeği ayrıca, Watts'ın Kidman'a kendisini temasa geçmesi için 'yalvarıyor' olduğu söylenen yıldızlardan biri olan, Reese Witherspoon'a ait bir prodüksiyon şirketi olan Pacific Standard tarafından da üretiliyor. Yıldızın işinde en iyi arkadaşından bile yardıma ihtiyacı olmadığı açık. Gibi tabloids Enquirer sadece öznelerinin yaşamları hakkında gerçek bir anlayışa sahip değiller.

Hollywood'un uzun zamandır yıldızları olan Kidman ve Watts, yıllar boyunca kendi dedikodu fabrikalarına katlanmak zorunda kaldılar. Dedikoducu Polis yakın zamanda yakalandı Star Kidman ve bir başka ünlü arkadaşı hakkında sahte bir hikaye yazmak için. Dergi Kidman'ın kurulum Bomba Nashville'li bir başrol oyuncusu Charlize Theron . Ve bu hafta başlarında, Kadınlar Günü tamamen hayali olarak bildirildi Kidman ve kocası Keith Urban arasındaki sorunlar.

Watts aynı zamanda magazin sayfalarında hayali ilişki dramına da sahipti - bunların çoğu yukarıda adı geçen Jennifer Aniston'la ilgili. Son birkaç yılda, Dedikoducu Polis arasındaki aşk üçgenleri söylentilerini çürüttü Watts, erkek arkadaşı Billy Crudup ve Aniston arasında olduğu gibi Watts, Aniston ve eski kocası Justin Theroux . Her zamanki gibi, bu yayınlar gerçek gerçekleri bildirmektense müstehcen ve aşağılayıcı hikayeler uydurmayı tercih ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.