Dır-dir Naomi Watts arkadaşına yalvarıyor Nicole Kidman , kariyeri ile ilgili yardım için? Bir tabloid olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.Naomi Yalvarır Nicole: Bana Bir İş Ver!

Göre Yeni fikir Naomi Watts ve Nicole Kidman kariyerlerinde bir noktada eşitti. Şimdi, tabloid Kidman'ın arkadaşını 'gölgede bıraktığını' iddia ederken, Watts bir vuruş yapmak için mücadele ediyor. Dergi, Watts’ın en son projesinden bahsediyor, Penguen Çiçeği ve karışık eleştiriler aldı ancak Avustralya gişesini zirveye çıkardı. Bir kaynak yayına, Watts'ın artık 'kesin bir vuruş' yapmak için çaresiz olduğunu ve Kidman'ın yardım edebileceğini umduğunu ortaya koyuyor.Avustralyalı aktris, rol aldığı 2013 Prenses Diana filminden 'asla iyileşemedi' diye ekliyor içeriden biri, 'Naomi, en iyi arkadaşıyla baş başa kalmak çok rahat değil, ama yine de derin bir nefes alıyor ve yine de yapıyor,' diye ekliyor. Kidman'ın HBO serisindeki başarısına dikkat çekerek, Big Little Lies , dergi Watts'ın katılmak istediğini iddia ediyor.

Naomi Kariyerinin Bittiğinden Korkuyor mu?

Kabataslak içeriden biri, 'Naomi, Nicole'ün sahip olduğu şeyi istiyor ve Nic'in onu yaklaşmakta olan projelerinden birinde rol alması için zor sözler koyuyor, çünkü dokunduğu her şey altına dönüşüyor,' diyor kabataslak içeriden. Tipster ayrıca, 'Naomi, özellikle yeni Liane Moriarty uyarlamalarından biri üzerinde çalışmakla ilgileniyor ve yanıt almayacak.'Naomi Watts'ın Rolleri Açmak İçin Yardıma İhtiyacı Yok

Dedikoducu Polis Ancak Naomi Watts'ın sırf en son projelerinden biri işe yaramadığı için arkadaşına yardım için 'yalvardığına' inanmıyor. Çok sayıda aktör ve aktris, gişede o kadar iyi olmayan veya kötü eleştiriler alan, ancak kariyerlerini mahvetmeyen filmlerde rol aldı. Ayrıca, magazin gazetesi araştırmasını yapma zahmetine girerse, Watts'ın prodüksiyon öncesi epeyce filmi olduğunu bilirdi. aktrisin IDMB sayfasına göre , bu bu yıl ve önümüzdeki yıl yayınlanacak. Ancak bu, çıkışa hak etmeyecek kadar çok itibar kazandırır.

Dedikoducu Polis Geçen yıl AMI'nin sahip olduğu başka bir magazin gazetesinin benzer bir raporunu bozdu. National Enquirer Watts'ın da olduğu iddia edilen Nicole Kidman'dan yardım istemek daha büyük roller almada. O sıralarda hikayeyi, hesabı reddeden duruma yakın bir kaynak tarafından yayınladık. Dedikoducu Polis Bunun değişeceğinden çok şüphe duyuyor ve kusursuz muhbirimizin sözlerine güveniyor.

Geçmişte Naomi Watts hakkındaki diğer yanlış hikayeleri de göz ardı ettik. 2019 yılında Yaşam tarzı iddia edilen Watts Billy Crudup ve Jennifer Aniston’ın ilişkisinden rahatsız . Dedikoducu Polis o sırada temelsiz hesabı reddetti. İkisi kesinlikle çıkmadıkları için 'ilişki' nin ne anlama geldiğinden bile emin değildik.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor