Katılımcılara gelince 600 Lb Hayatım kahramanlar var ( Amber Rachdi ), kötü adamlar (size bakıyoruz, Steven Assanti ) ve aradaki her şey. Geçen sezon, Lindsey Witte zavallı izleyicilerin kökenini oluşturuyordu. Onu gösteriye neyin getirdiğini ve bugün neye benzediğini (ve ağırlığını) öğrenin.Lindsey Witte, '600 Lb Hayatım' ın 8. Sezonunda Başrol Oynadı

TLC izleyicileri, Ocak 2020'de Lindsey Witte ile 8.Sezon 2.Bölümde tanıtıldı. 600 Lb Hayatım . O zamanlar, 39 yaşındaki Iowa yerlisi, 648 pound ağırlığındaydı. Yiyecek bağımlılığı yavaş yavaş ilişkilerini mahvediyordu ve refahı kocası Paul’un alkol tüketimi sadece stresini artırıyordu. Özellikle düşük bir noktada, dünya bir torba cips evliliğini yok etmekle tehdit ederken izledi.Linsdey, diyetine bağlı kalmanın ne kadar zor olduğu konusunda her zaman dürüsttü. Bir sahnede, arzusuna teslim oldu ve kocasından atıştırmalıklar istedi. Paul bir an hayal kırıklığı içinde onları ona fırlattı.

'Burada ne var biliyor musun? Bu çantanın içindeki bütün bu küçük şeyler, ölüm olarak kabul edilir, Lindsey, dedi. 'Ve sen onun boğalarıyla kendini öldürüyorsun ve ben bunun için ortalıkta dolaşmıyorum.'Lindsey dibe vurdu ve arkadaşı Irene’in Teksas'taki evine sığındı ve burada bir yemek planı ve egzersiz rejimi uyguladı. Dokuz ayda 131 kilo verdikten sonra, gösterinin yerleşik tıp uzmanı Dr. Now tarafından mide baypas ameliyatı için onaylandı. Yolculuğunu bu klipte izleyin:

Lindsey Gösteride Zor Bir Yolla Karşı Karşıya

Dr. Now, mide baypası için onaylanmanın şartlı olduğunu, Lindsey'nin fazladan 40 pound kaybetmesi gerektiğini, aksi takdirde işlemin iptal edileceğini söyledi.

İç cephedeki sorunlar bu hedefe ulaşmayı daha da zorlaştırıyordu. Lindsey sık sık kocasıyla tartışırdı ve kendi sağlığı olduğu kadar içmesi konusunda da endişeliydi. Bir sahnede, kendisi yokken kredi kartından alkol satın aldığına dair onunla yüzleşir.'Pazarlığın kendi tarafını tutmalısın,' dedi ona. 'Yıl sonunda geri gelirsem ve seninle hiçbir şey değişmezse, ne kadar üzüleceğimi biliyor musun? ... Ben sadece senin için en iyisini istiyorum. '

Lindsey Witte, Dr. Now on ile konuşuyor

(TLC)

Lindsey sonunda iyilik yaptı ve “Bütün bu zaman boyunca yapamayacağım ve başarısız olacağım için gerçekten endişelendim ve korktum. Ancak kaydettiğim ilerleme beni gerçekten cesaretlendirdi ve bunu şimdi yapabileceğimi biliyorum. ' Sezon sonunda toplam 173 kilo düşürdü. Son ağırlığı 647'den 438 pound idi.

Lindsey Witte Şimdi Nerede?

Lindsey Witte üzerinde

(TLC)

Konu, ağırlığı uzak tutmak olduğunda, Lindsey hesap verebilirliğin önemini bilir. 2019 Noel Arifesinde kurdu İkinci Şans Başarı , görüntüleyenlerin realite sonrası şovunun ilerlemesini izlemelerine olanak tanıyan bir Facebook grubu.

Grubun 6.000'den fazla üyesi var ve eğer onlardan biri olursanız, Lindsey'nin kilo vermeye devam ettiğini biliyorsunuz. Bu günlerde yolculuğunun başında gördüğümüz kadına hiç benzemiyor.

Bölüm yayınlanmadan kısa bir süre önce, 'Bu canavarı sonsuza dek sürgün etmek için gerçekten çok çalışıyorum,' diye yazdı. 'Danışmanlığa, sağlıksız seçenekler yerine sağlıklı seçeneklere ve yiyeceğin yakıt olduğunu bilmek, ne kadar zor olursa olsun rahatlık için başvuracağınız bir şey değil.'

Onu en son televizyonda gördüğümüzde, Dr. Now terapi alma taahhüdünü veriyor. İyi işi sürdürmek için duygusal yükünün ele alınması gerektiğine inanıyor. Tavsiyesi paha biçilemezdi çünkü Lindsey yıllardır gördüğü en sağlıklı ve en pozitif kişiydi. Küçük zaferlerini dünyayla paylaşmaktan korkmuyor - bacaklarını tekrar tıraş etmek kadar basit bir şey olsa bile.

Daha sağlıklı alışkanlıklar edinerek ve hayatını geri kazandıkça başarılarının devamını dileriz.