Yaklaşık bir ay önce, Dedikoducu Polis o zamandan beri su yüzüne çıkan bazı romantizm iddialarına bir göz attı. Justin Theroux ayrılmış Jennifer aniston Şubatta. Henüz yeni bir ilişkiye başlamamış olsa da, dedikodu medyası onu birkaç kadınla kurmakta hızlı davrandı. Aşağıda beş tane daha görün Theroux hakkında yanlış flört söylentileri .

Theroux ve Aniston’un beklenmedik dağılmasının hemen ardından, bir dizi yayın kuruluşu geçmiş tabloid hikayelerine kendi bölünmelerine ilişkin bir kavrayış elde etme çabasıyla baktılar. Bu yol açtı Günlük posta eskiyi almak National Enquirer aktörün Naomi Watts'a çok yaklaştığını rapor edin. O yaşındaki hikâyeden esinlenen gazete şimdi, 'Jennifer, kocası geçen yıl Ocak ayında yakın arkadaşı Naomi Watts'a sarılarak kırıldığında mutlu olmaktan çok uzaktı' iddiasında bulundu. Yayın, evlilik için 'son damla' olduğunu bile öne sürdü. Ama sadece yapmadı Dedikoducu Polis Orijinal dergi hikayesi çıktığında çürütüldü, ancak şimdi biraz araştırma yaptık ve Günlük posta aslında söz konusu görselleri 2017 tarihli zararsız bir haberde yayınlamıştı, 'Naomi Watts, spor etkinliğinde Justin Theroux ile sohbet ediyor.' O ve Aniston 12 ay sonra kendi yollarına gittikleri için, gazete tarihi yeniden yazmaya çalıştı. Butt Watts'ın hala Theroux'un aşk hayatıyla hiçbir bağlantısı yoktu.Şubat ayının sonlarında, Yeni fikir Okurları, Theroux'nun Angelina Jolie'den başkası ile bir 'bağlantıya' 'yakalandığına' inandırmaya çalıştı. Aniston ve Brad Pitt’in eski sevgililerinin Long Island restoranında 'birlikte yemek yerken' görüldüğü iddia edildi. Sözde bir 'patron', birlikte bir masada bir saat geçirmeden önce, magazin gazetesine 'birbirlerini gördüklerinde sıcak bir şekilde sarıldıklarını' söyledi. Dergi resimler bile sağladı, ancak Dedikoducu Polis açıkladı, bu anlatıyı doğrulamak yerine, fotoğraflar aslında onu çürüttü. Makale, çiftin Il Bacco'da görüldüğünü iddia etti, ancak Jolie ve Theroux'nun ayrı ayrı ayrıldığı fotoğraflarını sundu. Delik Manhattan'da alakasız bir restoran. Dahası, Jolie'nin fotoğrafı 2008'deki bir film partisinden iken Theroux'nun resmi, 'Kalanlar' başrolü paylaştığı Liv Tyler ile 2014 akşam yemeğiydi. . Çıkışta Jolie ve Theroux'un birlikte fotoğrafları yoktu ve her iki restoranda da yeni resimleri yoktu, çünkü sözde gezi asla gerçekleşmemişti.

Brittanya Rock of Love Staffel 3

Mart ayında Theroux, Alexa Chung ile bağlantılıydı. Yeni fikir . Bu parçada yayın, Theroux'un İngiliz yıldızı için 'tamamen düştüğünü', şu anda birlikte bir çocuk sahibi olmayı planladıkları noktaya geldiğini iddia ediyordu. İzlenemeyen bir 'kaynak' ın aktardığını aktaran tabloid, 'Justin'in taahhüt ettiği bir aile kurmaya hevesli,' diye devam etti, 'Onlar zaten denemeye başladılar, bu yüzden hamile kalmadan çok uzun zaman önce. Ayrıca Chung'un, Theroux'nun 'Hamptons sığınağında' 'görüldüğü' iddia edildi. Gibi Dedikoducu Polis Ancak, aslında New York'ta yaşadığını ve bu hikayenin yayınlandığı sırada Paris'teydi. Son zamanlarda birlikte görüldükleri tek zaman yaklaşık bir ay önceydi. Theroux bir NYFW gösterisine katıldı . Yalnız görüş, muhtemelen bu uydurma anlatıya ilham veren şeydi. Söylemeye gerek yok, birkaç ay geçti ve Chung hala Theroux'un bebeğine hamile değil.

Nisan ayına gelindiğinde odak, Theroux'un bir New York caddesinde yürürken görüldüğü Erika Cardenas'a dönüştü. Radar Çevrimiçi antrenmanları sırasında 'bir süre birbirlerini izledikten sonra' spor salonu arkadaşıyla 'bir fırtına koparttıklarını' iddia eden bir hikaye sattı. Blogda 'canoodling' çiftinin fotoğrafları olduğu iddia ediliyordu, ancak tüm web sitesinde Theroux ve Cardenas'ın masumca sohbet ettiklerini gösteren ayın başlarında aynı paparazzi fotoğrafları vardı. Yine de, sözde bir 'içeriden' ikilinin bir 'kaçış' için olgunlaştığı konusunda ısrar etti. Fakat Dedikoducu Polis zaten böyle bir spekülasyonu bozmuştu ve İnsanlar sonrasında da doğrulandı Theroux ve Cardenas dışarı çıkıyor aralarında “romantik bir ilişki” olmadığını. Üstelik, Theroux'nun sözcüsü bize sitenin dönüşünün 'yanlış' olduğunu söyledi.

Sienna Miller, her ikisi de New York'ta bir partiye katıldıktan sonra Haziran ayında kadın du jour oldu. TAMAM MI! Avustralya oyuncu için “sadece gözleri olduğu” konusunda ısrar etti ve fotoğraflar için “poz verirken diğerleriyle rahat” göründüklerini belirtti. Theroux, tabloid tarafından “klasik bir kadın erkeği ve flört” olarak tanımlanmıştı, ancak Miller ile flört ettiklerine dair hiçbir kanıt sağlanmadı. Ancak dergi yine de sordu, 'Peki bu başka bir' sadece arkadaş 'vakası mı yoksa ikisi arasında daha fazla bir şey olabilir mi?' Dedikoducu Polis araştırıldı ve bir Miller sırdaşı bize onların gerçekten 'sadece arkadaş' olduklarını söyledi. Aslında, İnsanlar ayrıca şunu gözlemledim Miller ve Theroux birlikte takılırken görüldü , ancak son aylarda 'bir sürü ünlü arkadaşıyla nasıl vakit geçirdiğini' vurguladı.

wurde live mit kelly abgesagt

Maalesef sorunun bir parçası da bu. Bu platonik geziler genellikle dedikodu medyası için yem sağlar ve daha sonra mekânları çiçek açan aşklara dönüştürecek. Elbette, Jolie örneğinin gösterdiği gibi, bazen Theroux'un, magazin dergilerinin ilişki hikayeleri uydurması için bir kadınla görülmesine bile gerek kalmaz. Ancak çıktıklarında bu flört söylentilerinin her biri sahte değildi. Dedikoducu Polis her seferinde söylemişti, ancak zamanın geçişi şimdi yanlışlıklarını daha da netleştirdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.