Sahip olmak Seks ve Şehir birlikte yıldızlar Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall sonunda barıştı mı? Dedikoducu Polis kötü haberlerin taşıyıcısı olmaktan nefret eder, ancak bazen dedikodu yapmak umudu kırmak anlamına gelir.

En son, ve hakkında son, sahte hikayeye bahse girmeyeceğiz Seks ve Şehir 3 gelen Yeni fikir . İsimsiz bir içeriden, yardımcı yıldızların 'milyon dolarlık bir barış zirvesi' paylaştığını iddia ediyor. Görünüşe göre ikisi baltayı gömdüler ve üçüncüsünde çalışmaya başlamaya hazırlar. Seks ve Şehir film. Sözde içeriden biri, yıllarca süren gecikmenin herhangi bir husumetten kaynaklanmadığını iddia ediyor. Sorunlar zamanlama, para ve 'berbat' bir senaryo üzerineydi. Bu makale, 'finansal açıdan bakıldığında, zahmetsiz' olduğu sonucuna varıyor.Üçte birine itiraz etmeyeceğiz Seks ve Şehir film son derece kazançlı ve gerçekten 'beyinsiz' olurdu, ancak biz Dedikoducu Polis bu hikayeye son derece şüpheyle yaklaşıyorlar. Bu filmle ilgili haberler asla tek bir basılı tabloid'e indirgenmeyecekti ve Cattrall ile Parker arasındaki çatlaklar, el sallamak için çok derine uzanıyordu.

Bir magazin gazetesinin ön sayfasında büyük bir döküm hikayesi gördüğünüzde, hemen şüpheci olmalısınız. Örneğin, aynı tabloid kısa süre önce Meghan Markle hakkında bir hikaye yayınladı. Tom Cruise ile çalışmaya çalışıyorum yaklaşan bir filmde. Bu söylenti bu tabloid ile sınırlıydı ve bu yüzden Dedikoducu Polis çürüttü. Yeni bir haber Seks ve Şehir tek bir tabloidde gömülü olmayan her Hollywood gazetesinin ilk sayfasında yer alacaktır.

Keanu reeves Nachrichten und Klatsch neuesten Geschichten

Cattrall ve Parker yıllardır herkesin önünde anlaşmazlık içindeler. Gösterinin setindeki 'klik' eski kültüründen doğan Cattrall ve Parker, hiç bu kadar yakın olmamıştı. İki film, 2018'de Cattrall’ın erkek kardeşinin trajik bir şekilde vefatıyla doruğa çıkan gerilimi, gerilimi yatıştırmak için hiçbir şey yapmadı. Parker sempatisini Instagram'da yayınladıktan sonra, Cattrall’ın cesur cevabı, yakında üçüncü bir filmde herhangi bir şansı ortadan kaldırdı.

https://www.instagram.com/p/BfBIPebAmFX/?utm_source=ig_web_copy_link

Ayrıca, yeni bir Seks ve Şehir magazin dergileri için sıcak bir konu oldu. Star Magazine Parker'ın yapmaya çalıştığını iddia etti Cattrall'a geri dönmesi için rüşvet ver . Parker'a yakın bir kaynak anlattı Dedikoducu Polis bu hikaye doğru değildi, bu en son hikayeyi daha da olası hale getiriyordu.

Radar Çevrimiçi iddia ederek başka bir hikaye yayınladı Heidi Klum almak istedi Cattrall’ın üçüncü bir filmdeki rolü üzerine. Parker'ın Cattrall'ı yeniden canlandıracağına dair hiçbir kanıt olmadığı için, bu sahte hikayeyi de çürüttük. Cattrall’ın üçüncü bir filme yönelik küçümsemesi, prodüksiyonu geciktiriyor gibi görünüyor, bu nedenle, söylentileri yeniden canlandırmak doğruysa, muhtemelen şimdiye kadar gerçekleşmiş olacaktı.

Sarah Jessica Parker, kendisi ve kocası Matthew Broderick'in sahilde kaba halk gezisi . İkisinin de bu sahil gezisindeki fotoğraflarda gülümsemeleri olduğundan, zorlu bir yama hikayeleri çürütüldü. Yeni fikir Parker'ın evliliğine dair gerçek bir kavrayışa sahip görünmüyor, öyleyse neden onun arkadaşlıkları hakkında yakın bir bilgiye sahip olsunlar?

Bu yıllık rekabet zamanla dağılabilir, ancak yıllardır uzlaşma haberi gelmedi. Bu dergideki iddiaların hepsi tek bir isimsiz içeriden geliyor. Mutabakat gerçekten olursa, bunu muhtemelen Parker ve Cattrall'dan duyacağız. Çalışmalarda üçüncü bir film olması mümkündür, ancak Dedikoducu Polis bu söylentinin doğru olduğunu söylemeye hazır değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.