Hakkında bir hikaye Miranda lambert tarafından 'ömür boyu yaralanmış' olmak Blake Shelton sansasyonel bir şekilde uydurulmuş. Ülke şarkıcılarıyla gerçekten bağlantısı olan hiç kimse dedikodu medyasıyla bu kadar kişisel bir şey paylaşmaya cesaret edemez. Dedikoducu Polis anlatılır. Dahası, bu, geçmişte Lambert hakkında kanıtlanabilir şekilde yanlış makaleler yayınladığı bilinen bir tabloidden geliyor.

Söz konusu yeni rapor, Yaşam tarzı dedikodu dergisinin iddia ettiği web sitesi, 'Blake Shelton ve Miranda Lambert'in dört yıllık evliliklerini bıraktıklarını söylemesinin üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti, ancak' Teneke Adam 'şarkıcı hala bölünmüşlüklerini sarsıyor.' Sözde 'içeriden' biri, 'Blake'in boşanma ile onu kör etmesi, onu hayatından çıkarması ve ardından Gwen [Stefani] ile olan aşkını yüzüne itmesi soğukkanlı yolu onu yaralayacak bir şeydir. sonsuza dek. Hala onu yakıyor. 'Çıkış, Lambert’in 2016 albümündeki şarkılardan alıntı yapmaya devam ediyor, Bu Kanatların Ağırlığı 'Blake'in kalbini kırdığının' kanıtı olarak ve artık 'eski sevgilisini daha da fazla yemeye hazır' olduğunu iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', 'Blake'in evlilikte istediği gibi çalışmadığı' ve 'nasıl uzaklaştığı' hakkında müzik yazacağını iddia ediyor. Bunlardan herhangi biri size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni yayının geçmişte benzer iddialarda bulunmuş olmasıdır; iki hafta önce Lambert'in Shelton ile 'savaşta' olduğunu iddia eden bir kapak hikayesi ve Ağustos ayında ' müziği aracılığıyla ondan intikam ”.

Tüm bu vakalarda, magazin dergisi okuyucuların Lambert’in yakın çevresinden birinin, kendisi boşanma hakkında hiçbir zaman alenen uzun uzun konuşmamış olmasına rağmen, samimi düşüncelerini paylaştığına inanmasını istedi. Aslında, bunun dışında Lambert anlatıyor İlan panosu Bu yılın başlarında 'Vice' şarkısının boşanma haberinin çıktığı gün bestelendiği gün, röportajlardaki bölünme hakkında konuşmaya niyeti olmadığını açıkça belirtti. 'Hikayenin kendi tarafını veya ne olduğuna dair fikrimi duymak istiyorsanız, hepsi [albümde]. Artık bir gizem yok, 'dedi.

Öyleyse neden Lambert kampındaki birinin konu hakkında medyayla konuşmasını sağlasın? Ya da neden birisi gizli konuşmalarını sızdırarak ona ihanet etsin? Ve işte başka bir soru: Neden birisi neye inanmalı? Yaşam tarzı geçen yıl iki kez söylendiğine göre yazıyor Lambert hamileydi ? Heck, aynı dergi 2013'te beklediğini söyledi.

Yıllar geçtikçe, çıkış, büyük gerçekler konusunda açıkça yanlış oldu ve başkaları söz konusu olduğunda açıkça sadece tahmin ediyor. Birçok boşanmada olduğu gibi, Lambert, hayatının geri kalanında Shelton'dan ayrılmasının acısını taşıyabilir. Birçok şarkı yazarı gibi o da split'i müzikal ilham kaynağı olarak kullanmaya devam edebilirdi.

Bunlara ek olarak, Lambert yakın zamanda Anderson East ile iki yıl dönümünü kutladı . Aşkı bir daha bulamayacak kadar 'yaralı' olmadığı aşikar. Dedikoducu Polis bu makalenin sadece uydurma olduğu ve Lambert’in mahremiyetine saygı gösterilerek başka hiçbir bilginin açıklanmadığı söylendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.