Miranda Lambert Evliliği Brendan McLoughlin dır-dir magazinlerden sürekli şüphe duyuyor . Bu güvenilmez kuruluşların iddia ettiğine rağmen, taşralı şarkıcı eski NYPD subayı ile hala mutlu bir şekilde evli. Geçen yıl, Dedikoducu Polis özellikle Lambert ve McLoughlin’in evliliğinin sallantıda olduğu iddia edilen bir hikayeyi çürüttü. Sahte parçaya dönüp baktığımızda, bu tabloid'in ülke yıldızını ve kişisel hayatını seçmekten başka yapacak daha iyi bir şeyi olmadığı aşikar.365 gün önce Dedikoducu Polis bildirdi National Enquirer iddia etti Miranda Lambert ve Brendan’ın evliliği beladaydı . Bunun nedeni, McLoughlin’in ailesinin country şarkıcısıyla evlendiğinden beri 'tüm hayatının alt üst olmasına' katılmamasıydı. Gazete, Lambert'in New York City'de tek başına 'bir Manhattan barında bir sürü bebekle' şehrin öbür ucundayken 'emziren' içki içerken görüldüğünü ekledi. Gazetenin de bahsettiği bu 'bebekler' kimdi? Çıkışta, McLoughlin'in diğer kadınları eğlendirdiğine ve bizim için hemen kırmızı bayrak kaldırdığına dair herhangi bir kanıt yoktu.Sözde bir kaynak dergiye şunları söyledi: “Çok maço bir meslek ve kültürden, kendi hayatında hiçbir sözünün olmadığı bir duruma geldi çünkü her şey Miranda, onun parası ve şöhreti tarafından kontrol ediliyor. Onun girdabına çekildi. ' Hikaye, Lambert ve McLoughlin'in 'içkici kavgalar' ve birbirlerine 'sessiz muamele' de dahil olmak üzere bazı 'sert anlar' yaşadıklarını sürdürdü. Çıkış bir kez daha cevaplardan çok soru ortaya attı. Bu sözde 'ayyaş kavgalarının' nedeni neydi? McLoughlin neden 'girdabına çekilmiş' gibi hissediyor?

Joel Osteen lässt sich scheiden

Bu şüpheli hikayenin özüne inmek için kendimizi üstlendik. Dedikoducu Polis Lambert'e yakın bir kaynakla konuştu ve bize hikayede hiçbir gerçek olmadığını ve eşlerin birlikte çok mutlu olduklarını ve hala mutlu olduklarını garanti etti. Artı, prizin zamanlaması daha kötü olamazdı. Bu hikaye ortaya çıkmadan önce, Lambert ve McLoughlin çılgınca aşık görünüyorlardı ve birlikte vakit geçirmekten keyif alıyorlardı.Bu aynı zamanda Lambert’in McLoughlin ile olan evliliği hakkında düzelttiğimiz ilk sahte parça olmayacaktı. Bu makale yayınlanmadan bir ay önce, Enquirer haksız yere iddia etmek için Miranda Lambert'in, Brendan McLoughlin ile olan evliliğini kurtaracak bir bebeği oldu . Gülünç ve aşağılayıcı hikaye, çiftin evliliğinin sarsıntılı bir zeminde olduğunu ileri sürdü ve Lambert bir bebek sahibi olmanın aşklarını 'yeniden canlandırmaya' yardımcı olacağını umdu. Bu doğru değildi. Dedikoducu Polis çiftin gayet iyi olduğunu ve Lambert'in asla hamile olmadığını kanıtladı.

Mayıs 2019'da, Dedikoducu Polis iddiasıyla magazin gazetesini çürüttü Lambert ve McLoughlin 122 gün evlendikten sonra boşanıyorlardı. . Açıkçası, derginin çift hakkındaki yalanları bir süredir devam ediyor. Çıkış, Lambert'e, arkadaşlarının McLoughlin ile evlenmesinin 'hayatının en büyük hatası' olduğunu söyledi, ancak bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi araştırdı ve tamamen uydurma olduğunu gördü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.