Miranda Lambert İntikamı Blake Shelton

(Yaşam ve Tarz)

Miranda lambert 'intikam' almaya çalışmıyor Blake Shelton , sansasyonel bir şekilde eski sevgilileri birbirine düşüren bir tabloid kapak hikayesinin aksine. Dedikoducu Polis raporun uydurulduğunu doğruladı.Jamie Foxx und Katie Holmes Baby

'Nihayet ... Miranda, Blake'le Eşleşiyor,' diye bağırıyor. Yaşam tarzı , 'Güçlü Boşanma Sırları Açığa Çıktı.' Baskının ön yüzünde ayrıca 'Bıkmış yıldız eski sevgilisiyle yaşamı, acı ayrılıkları ve yeni romantizmi hakkında yeni ayrıntılar paylaşıyor' diyor. Bu doğru değil. Lambert hiçbir şey 'dökmüyor', ancak tabloid, okuyucuları yanıltıcı bir şekilde konuyu satın almaya ikna etmeye çalışıyor. Ve baskının içindeki başlık da aynı derecede yanıltıcı, haykırıyor, 'Evliliklerini ve Boşanma Sırlarını Açıklıyor: Miranda, Blake'ten İntikam Aldı'.

Ancak bu hikayenin ilk bölümü şuna dayanmaktadır: Lambert’in son İlan panosu röportaj , belirsiz bir şekilde son albümünü söylediği Bu Kanatların Ağırlığı , kısmen ayrılmalarından ilham aldı. Shelton hakkında belirli bir şeyden bahsetmedi ve haberin çıktığı gün 'Vice' şarkısını yazdığını söylemek dışında evlilikleri ve boşanmaları hakkında doğrudan yorum yapmadı ve bölünme hakkında söylemesi gereken her şey kayıtta duyulabilir. . Bu alıntılar yaklaşık bir ay önce yayınlandı ve dedikodu dergisi şimdi bunları yalnızca yeni, büyük ifşaatlar olarak göstermeye değil, aynı zamanda söylediği gibi görünmesini sağlamaya çalışıyor. Yaşam tarzı . İlan panosu asla bir kez atıf veya kredi vermez.

Bu daha sonra, Lambert'in 'daha fazla sır açığa çıkaracak' yeni müzik yoluyla sözde 'intikamını' sürdürmeyi planladığını iddia etmek için bir sıçrama tahtası olarak kullanılır. Sözde bir 'arkadaş', 'Blake hakkında yazarak olmadığından emin olabilirsiniz' dedi. 'Ve Blake’in itibarı yol boyunca bir darbe alırsa, [öyle olsun].' Bu sözde arkadaşa göre, şarkıcının yeni şarkıları 'evliliğin ilk başta ne kadar harika olduğunu ancak çabucak kötüye gittiğini anlatacak.' Ve buradan, makale, bu 'arkadaşın' ilişkinin işe yaramadığını iddia etme nedenlerine değiniyor, iddia edilen kaynak da çıkışa spekülasyon yapmaya devam ediyor, 'Eminim Gwen'den esinlenilen yeni şarkılar olacaktır [Stefani ]. ”

'Tüm acı ve kalp kırıklarına en iyi şekilde nasıl olduğunu bildiği şekilde Blake ile ödeşiyor: müziğiyle,' diye ekleyen sözcü, 'Birliği ve ayrılığı önümüzdeki yıllarda şarkı yazımına yem olacak' diye ekliyor. Son iki yıldır boşanmayı 'yem' için kullandığından ve evliliği daha da uzun süredir kullandığından, yayının umduğu kesinlikle budur. Ancak Lambert'in 'ilişkileri hakkındaki yıkıcı gerçeği itiraf ettiğini' iddia ettiğinde, bu düpedüz bir yalan.

neue Kinder auf dem Block Frauen

Lambert’in müziği kendi duygularıyla beslendi ve çoğu sanatçıda olduğu gibi olmaya da devam edecek. “Boşanma sırlarının açığa çıkması” ve “evliliklerini ve boşanma sırlarını ifşa etmeleri” hakkındaki bu cesur beyanlar önemli abartılardır. Bu hikaye aynı zamanda onun güdülerini ve niyetlerini de yanlış yansıtıyor. Grammy kazananı duygularını dile getirmek ve harika müzikler yapmak istiyor. Bu kadar basit. Bunun Shelton ile 'ödeşmek' ile ilgisi yok.

Ayrıca bu ilk değil Yaşam tarzı eski eşler hakkında bir 'intikam' kapak hikayesi yaptı. Bir yıldan daha uzun bir süre önce, tabloid yanlış bir şekilde duyurdu, 'Miranda, Blake'e Geri Döndü: Sonunda İntikam!' Daha sonra, 'Boşanma kağıtlarıyla onu kör ettikten bir yıl sonra, ödeşir' denildi. Tanıdık geliyor mu? Tek fark, o makalede yanlış iddia edilmiş olmasıdır. Lambert hamileydi ve saçma bir şekilde, bir aile kurmanın 'sonunda nihai intikam' olacağını iddia etti.

Sadece söylenen bir temsilci Dedikoducu Polis beklemiyordu, geçen Ekim ayında dergi Lambert'i “hamile gelin” olarak kabul ettiğinde çocuklu da değildi. Ama şimdi okuyucuların, onun gelecek planları hakkında çıkışta bir 'arkadaş' olduğuna inanması mı gerekiyor? Lütfen. Bunun böyle olmadığından ve asla olmayacağından eminiz. Bu yeni kapak hikayesi, bağlam dışı alıntılar, tahminler ve varsayımlar ve düz uydurma ayrıntılar aracılığıyla üretildi. Kanmayın.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.