Miranda Lambert hayatıyla ilgili bir realite şovu yapmıyor ve yeni bir habere rağmen bunu hiç düşünmemiş. Dedikoducu Polis belirsiz bir şekilde anonim bir kaynağa dayanan ve herhangi bir ayrıntı içermeyen bu tabloid iddiasını tamamen düzeltebilir. Tersine, bilme konumunda olan Lambert'in temsilcisi, bize tüm hikayenin bir 'yalan' olduğunu söylüyor.

Göre Star , Lambert 'geçmişinin üzerindeki kapağı kaldırmaya ve kendi realite TV şovunda sunmaya hazır.' Dergi daha sonra sözde dizi yayınlanır yayınlanmaz eski kocasının Blake Shelton geçmiş erkek arkadaşlarında olduğu gibi onunla seçecek bir 'kemiğe' sahip olacak Evan Felker ve Anderson Doğu . Anlatısını meşru gösterme çabasıyla, tabloid, Lambert'in bir 'arkadaşının' çıkışına şunu söylediğini iddia ediyor: 'Miranda, hatalarının olduğunu kabul eden ilk kişi, ancak insanların şovunu izlemesini ve kendi şovunu yapmasını istiyor onun hakkında kafalar. 'Yayın daha sonra dizi gösterisinin neden başarılı olacağını açıklıyor. Adı bilinmeyen ve izlenemeyen kaynağı, 'Miranda’nın hayranları onun biraz kötü bir kız olduğunu biliyor, ama onun hakkında sevdikleri şey bu.' 'İnsanlar sigara içmek, içmek ve ilgilenmekle ilgili şarkılarıyla ilişki kurabilir,' diye ekleyen Lambert 'dostum' diye ekliyor, 'Onu televizyona çıkarmak çok kolay.'

Gazetenin yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen üretilmiş kaynağı, 'Sınır dışı hiçbir şey olmayacak, bu yüzden Blake muhtemelen bundan memnun olmayacak' şeklinde devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'Şovu alınırsa, söyleyebilecekleri ve ne yapabilecekleri konusunda kramponlarında titreyen bir sürü insan olacak' diye bitiriyor.

Göze çarpan bir şekilde, dergi önerilen program hakkında, hangi ağların veya kablo kanallarının sunulduğu gibi ayrıntılar sunmuyor. Sadece geniş anlamda Shelton ve geçmişindeki diğer erkeklerin, bir gün hava alırsa 'çizmelerinde titreyecekleri' şeklinde dalga geçiyor. Tabii ki, iddia edilen diziler hakkında hiçbir ayrıntı olmamasının nedeni, Lambert'in hiçbir zaman bir realite şovu yapmakla ilgilendiğini göstermemiş olmasıdır. Hepsi uydurma. Ve daha kötüsü, Star doğru olmadığını biliyordu ama yine de sahte makalesini yayınlıyordu.

Aslında, Lambert'in temsilcisi Marcel Pariseau yayına bunun bir 'yalan' olduğunu söyledi ve onlar, başka herhangi bir saygın derginin gazetecilikte adalet meselesi olarak yapacağı inkârını kasıtlı olarak yürütmediler. Dedikoducu Polis gazetenin aldığı aynı ifadeyle döşenmişti ve şarkıcının sözcüsünün yorumu, 'Miranda'nın hayatı veya müziği hakkında bir realite TV şovuna katılmasına veya katılmasına herhangi bir ilgi var ve hiç olmadı.' Pariseau, 'Miranda hakkında bilmeniz gereken bir şey varsa, planladığınız bu varsayımsal hikaye, bu Dünya'da yapmayı düşüneceği son şey olacağıdır. Oldukça basit bir şekilde bu bir yalan! '

Son olarak, Dedikoducu Polis Bir realite dizisi yapmaktan hiç söz edip etmediğini ve hiç kimse tabloid'in önermesini doğrulayamayacağını çeşitli Lambert kaynaklarına sormak için aşırı bir süre harcadı. Bu nedenle ve yukarıda belirtilen çeşitli sebeplerden dolayı, derginin hikayesini gerçek mi kurgu mu ölçümümüzde 10 üzerinden sıfır veriyoruz. Herhangi bir TV rehberine bakarsanız Lambert realite şovunun bir hafta içinde yayınlanacağını ... asla bulacağınıza tamamen eminiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.