Miranda Lambert ve koca Brendan McLoughlin yeni bir habere rağmen, son zamanlarda New York sokaklarında 'kavga' etmediler. Dedikoducu Polis asılsız iddiayı bozabilir. Aslında, her zamanki gibi sadece halka açık bir şekilde mutlu görünmekle kalmıyor, aynı zamanda yeni evlilerin de harika olduğu söylendi.

Göre Yaşam tarzı Lambert ve New York City polisi 'sokaklarda tartışırken' yakalandılar ve bu da onlar için 'balayının çok iyi bitmiş olabileceği' spekülasyonlarına yol açtı. Haber kaynağı, hikayesini desteklemek için sözde bir ihbarcıdan alıntı yaparak “Brendan ve Miranda el ele tutuşmuyor ya da gülümsemiyorlardı. Kesinlikle romantik bir yürüyüş değildi. ' Sözde kaynak, 'Brendan sanki tartışıyormuş gibi elleriyle hareket ediyordu' diye eklemeden önce, 'Aralarında bir tür gerilim vardı' diyor.Makale, bu 'halk içinde kavga' iddiasının, New York'ta 'Miranda'nın kendi başına içki içerken görüldüğüne dair şok edici bir raporun hemen ardından' nasıl ortaya çıktığı ile bitiyor. Gazetenin görünüşte kasıtlı olarak ihmal ettiği şey, 'şok edici raporun' iki hafta önce derginin kardeş yayını tarafından yazılmış olmasıdır. Temasta , ofisleri ve yazarları paylaşan. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis hakkındaki yanlış hikayeyi çürüttü Lambert'in, McLoughlin'le yaşadığı evlilik sorunları nedeniyle içkiye döndüğü iddia edildi .

Son hikâyeye gelince, paparazzilerin çifti her yerde nasıl takip ettikleri merak uyandırıyor, ancak yine de Lambert ve kocasının toplum içinde 'kavga ettiklerini' veya bariz bir şekilde 'tartıştıklarını' gösteren hiçbir fotoğraf yok. Ayrıca nasıl olduğunu da belirtmek gerekir. Yaşam tarzı Adlı eser, isimsiz ve tanımlanamayan bir 'bahşişçinin' iddialarına dayanıyor. Tersine, country şarkıcısının temsilcisi söyler Dedikoducu Polis tabloid'in hikayesi 'tamamen yanlış'.

Aynı gün New York sokaklarındaki iki çatışmayla ilgili makalenin nasıl çıktığı da önemli. Lambert, Instagram'da bir video yayınladı çamaşır yıkarken şakalaşıyorlar. Birinci şahıs videosu, çift olarak birlikte eğlendiklerinin kanıtıdır. Lambert ayrıca Instagram'da kendisinin ve McLoughlin'in New York'taki bir dizi Onur kutlaması sırasında gülümsediği birkaç fotoğrafını paylaştı.

Ülke şarkıcısı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda dergi tam olarak mükemmel bir üne sahip değil. 29 Ağustos 2018'de, ısrar eden bir kapak haberi yayınladı. Lambert, Evan Felker’ın bebeğine hamileydi ve bir düğün planlıyordu. . Makalede bir başka şüpheli 'içeriden' 'Miranda hiçbir zaman bir erkekle Evan'la olduğundan daha mutlu olmamıştı' dedi ve Yeni Yıl arifesinde evlenmeyi planladıklarını söyledi. Ancak, makalenin yayınlandığı gün, Lambert ve Felker gerçekte ayrılmışlardı ve Ocak ayında McLoughlin ile çoktan evlenmişti. Hata.

Piyasanın diğer ilgili dergileri de artık güvenilir değil. Mayısta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star ön sayfasında yanlış bir şekilde tutulduğunda Lambert ve McLoughlin boşanıyorlardı 122 günlük evlilikten sonra. Ve sadece bir hafta önce, National Enquirer yanlış iddia edildi Lambert ve McLoughlin’in evliliği 'sallantıda'. Anlayabildiğimiz kadarıyla, tek “kavga”, magazin dergileri ile Lambert’in aşk hayatı söz konusu olduğunda gerçek arasındaki çatışmadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.